„iFixit“ specialistai įvertino „iPhone 7 Plus“ tinkamumą remontui

Prietaisų remonto specialistai iš  „iFixit“ išardo daugybę naujų išmaniųjų telefonų ir įvertina jų remonto galimybes. Jų skvarbaus žvilgsnio neišvengė ir naujausias „Apple“ flagmanas. Nuo ankstesnės kartos išmaniųjų „iPhone 7“ skiriasi galinėje pusėje  esančių plastikinių linijų, skirtų ryšių antenoms, padėtimi. Dėl šio pakeitimo prietaisas tapo patrauklesnis, tačiau daug kam nepatiko 3.5 mm lizdo atsisakymas ir neestetiškas sustorėjimas šalia kameros, tačiau pastarąjį trūkumą turėtų kompensuoti naujos foto ir video galimybės. Be to „iPhone 7“ tapo 7 g. lengvesnis už savo pirmtaką.

iPhone 7 Plus

Išardžius išmanųjį paaiškėjo, kad bendrovei atsisakius klasikinio garso lizdo, pavyko sutaupyti vidaus erdvės. Šioje prietaiso dalyje dabar yra patalpintas gerokai padidėjęs „varikliukas“, atsakingas už lytėjimo grįžtamąjį ryšį. Jis yra būtinas, kadangi gamintojas atsisakė mechaninio „Pradžios“ mygtuko, jį pakeisdamas jutikliniu analogu su spaudimo jėgos atpažinimu.

iphone-7-plus-touch

„iFixit“ taip pat patvirtino, kad prietaiso baterija tapo talpesnė nei „iPhone 6s Plus“ (2900 mAh prieš 2750 mAh).  Kartu su perėjimu prie pažangesnio 16 nm technologinio FinFET proceso, kuris naudojamas gaminant A10 lustą, nauja baterija turėtų pastebimai prailginti telefono veikimo laiką. Tuo „Apple“, žinoma, nepamiršo pasigirti pristatymo metu.

iphone-7-plus-batery

Paveikslėlyje matyti, kad pagrindinė kamera su dviem OIS objektyvais (plačiakampiu ir teleobjektyvu su 2x optiniu priartinimu) yra vienas modulis ir montuojamas į sustorėjimą, kuris dabar yra korpuso dalis (matyt, siekiant apsaugoti nuo vandens ir dulkių). Pagrindinė plokštė išimama žymiai lengviau nei jo pirmtako atveju, o tai šiek tiek palengvins darbą taisyklų meistrams. 3 GB LPDDR4 tipo operatyviosios atminties sukūrė „Samsung“.

iphone-7-plus-camera

Apsauga nuo vandens ir dulkių tapo viena iš pagrindinių „iPhone 7 Plus“ naujovių. Tačiau iš tikrųjų, prietaisą atspariu vandeniui padarė nedideli patobulinimai, pavyzdžiui, jutiklinis „Pradžios“ mygtukas, gumos pagalba užsandarintas SIM kortelės dėklas, kaip ir SIM išėmimo mygtukas, taip pat anksčiau minėtas kameros modulis. Guminės tarpinės nėra nauja technologija, tačiau tai veiksminga apsaugant nuo vandens ir dulkių, tik keičiant SIM reikia įsitikinti, kad tarpinė yra savo vietoje ir gerai priglunda prie korpuso.

iphone-7-plus-sim

Kiti mygtukai taip pat turi guminę apsaugą nuo drėgmės ir yra mažiau išsikišę virš korpuso plokštumos,  todėl juos naudoti tapo sudėtingiau. Tai neliečia „Pradžios“ mygtuko, kuris dabar yra tiesiog tik lietimų jutiklis kartu su pirštų atspaudų skeneriu. Jį išimti ir pakeisti dabar labai paprasta – gera žinia, atsižvelgiant į tai, kad vien „iFixit“ pakeitė beveik 100 tūkst. „iPhone“  „Pradžios“ mygtukų. Be to mechanikos atsisakymas turėtų padidinti šio modulio patikimumą.

Apskritai, aparato remonto sudėtingumas išliko jo pirmtakas lygyje: kai kur ardyti prietaisą tapo lengviau, kitur – sudėtingiau.

iphone

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau