„iPhone 13 Pro“ ekranų laukia dideli pokyčiai: 120Hz, LTPO ir Always On

Pastarieji keli mėnesiai iki „iPhone 12“ linijos anonso pasižymėjo daugybe nutekėjimų, kuriuose minima, kad „Apple“ testuoja aukšto atnaujinimo dažnio OLED ekranus. Nepaisant to, nauji gaminiai gavo 60 Hz matricas. Viskas gali pasikeisti kitų metų rudenį kartu su „iPhone 13“ debiutu, kurio „Pro“ versija pagaliau gali gauti ilgai lauktą padidėjusį hercų kiekį, kurį jau nuo 2017 metų galima rasti planšetėje „iPad Pro“. Tai bus įmanoma dėl perėjimo prie LTPO ekranų, kurie be to, dar ir sumažins energijos suvartojimą 20%.

Tuo įsitikinę Pietų Korėjos šaltiniai, pranešę apie „Samsung“ ketinimus tapti didžiausiu OLED matricų tiekėju „Apple“ įrenginiams. Iš planuojamų „iPhone“ pristatymų 2021 m. (apie 160–180 mln. vienetų) 140 milijonų iš jų ekranus ketina pateikti „Samsung“, o su likusiais susitvarkys LG ir kinų BOE.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau