IFA 2016: pirmieji „Philips“ OLED televizoriai gaus „Ambilight“ apšvietimą

Nyderlandų bendrovė „Philips“ šiuo metu Berlyne vykstančioje technologijų parodoje IFA 2016 anonsavo savo pirmuosius televizorius su organinių šviesos diodų (OLED) ekranais.

Pristatyta naujiena buvo pavadinta „Philips 901F“ ir gavo 55 colių įstrižainės matricą su 3840 × 2160 vaizdataškių raiška, kuri atitinka 4K standartą.

Philips 901F

Visos televizoriaus specifikacijos dar nėra atskleistos, tačiau žinoma, kad jame įgyvendinta technologija „Perfect Pixel Ultra HD“, kuri konvertuoja bet kokį vaizdą ir parodo jį televizoriaus ekrane 4K raiška.

Naujiena gavo firminį tripusį apšvietimą „Ambilight“, sustiprinantį žiūrėjimo patirtį. Taip pat paminėta aukštos kokybės 6.1 formato 30 vatų garso sistema. Programinės įrangos platformos vaidmeniui gamintojas pasirinko operacinę sistemą „Android TV“. „Philips 901F“ bus parduodamas už 3500 eurų kainą.

Philips 901F

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau