Į ką atsižvelgti perkant televizorių?

Puikus vaizdas žiūrinti mėgstamą laidą ar filmą šių dienų žmogui yra kasdienybė. Norintieji tuo džiaugtis žino, kad kokybiški ir geri televizoriai internetu yra parduodami arba specializuotose prekybos vietose. Technologijoms vis sparčiau žengiant į priekį kokybiški vaizdai per televizorių tampa įprasta kasdienybe, o ne išskirtiniu privalumu. Priklausomai nuo kiekvieno asmens pasirinkimo, poreikių bei galimybių namuose galima turėti nuosavą mini kino teatrą. Pasirinkimas yra labai platus ir įvairus, todėl išties aukštos kokybės televizorių, turintį ir daugybę kitų funkcijų, galima pasistatyti ir savo namuose. Žinoma, vienas nuo kito televizoriai kainos atžvilgiu skiriasi, o tam įtakos turi gamintojas, televizoriaus funkcijos, jo dydis ir kiti techniniai parametrai. Kokį televizorių rinktis, sprendžiame patys, tačiau kompetentingi specialistai gali patarti ir padėti išsirinkti tokį televizorių, kuris geriausiai atitiktų kiekvieno pirkėjo individualius lūkesčius bei poreikius.

Tipas

Prieš perkant televizorių reikėtų nuspręsti, kokio tipo jums reikia. Pastaruoju metu vyrauja du pagrindiniai televizorių tipai – LED ir plazminiai. Pastebėta, kad kai kurie plazminiai televizoriai internetu pigiau yra parduodami. LED nukonkuravo ir anksčiau populiariais buvusius LCD televizorius. O šiuo metu rungiasi su plazminiais. LED televizoriais vis labiau populiarėja dėl keleto priežasčių:

  • ekonomiškumo (sunaudoja mažai elektros energijos);
  • plonumo (užima mažiau vietos);
  • ryškaus vaizdo.

Šios priežastys atperka ir aukštesnę LED televizorių kainą. Nors kai daromos įvairios nuolaidos televizoriams, tuomet ir LED televizorių galima įsigyti kiek mažesne kaina nei įprastai. Todėl jeigu renkatės prekę ne vieneriems metams, vertėtų įvertinti visus veiksnius ir nuspręsti, kokį televizorių verta pirkti. Žinoma, plazminiai televizoriai nėra prasti, jų kokybė taip pat pakankamai aukšta. Tik vis dažniau žmonės senesnius daiktus stengiasi pakeisti vienais naujausių, vis labiau patobulintais ir dar aukštesnės kokybės.

Dydis

Priklausomai nuo to, kokioje patalpoje ketinate laikyti savo televizorių, priklausys ir jo dydis. Labai mažas televizorius didelėje patalpoje bus sunkiai žiūrimas, kad ir labai aukštos kokybės jis būtų. Ir priešingai – didelis televizorius mažame kambarėlyje taip pat nėra pati geriausia išeitis. Skirtingi televizoriai internetu ar prekybos vietose siūlomi įvairių dydžių. Tad atsižvelgdami į patalpos, kurioje stovės televizorius, dydį rinkitės ir tinkamiausios įstrižainės televizorių. Taip pat rekomenduojama renkantis televizorių atsižvelgti ir į žiūrėjimo dažnumą. Jeigu televizorius jums reikalingas tik žinioms paklausyti, tuomet gali būti ir mažesnis (32 colių įstrižainės), ir mažiau funkcijų turintis. Tačiau jeigu televizorių žiūrite dažnai, tuomet verta rinktis didesnį, aukštesnės kokybės. Skirtingi televizoriai kainos atžvilgiu taip pat skiriasi, tačiau jeigu norite kokybiško vaizdo ir ilgesnės garantijos, neverta labai taupyti. Geriau pirkti brangesnį, bet geresnį televizorių. Juolab kad televizoriai internetu pigiau gali būti parduodami, kai skelbiamos įvairios šventinės akcijos ar daromi didieji išpardavimai. Pasirinkimas labai didelis, tad kiekvienas pirkėjas tikrai ras tinkamiausią variantą.

Funkcijos

Išrankūs ir naujovėmis besidomintys klientai renkasi tokius televizorius, kurie turi daugybę įvairių funkcijų. Todėl populiarėja išmanieji televizoriai, kurie naudojami ne tik filmams, laidoms pažiūrėti, bet ir kaip kompiuteriai. SMART televizoriai suteikia galimybę naršyti internete, žiūrėti filmus online, naudotis Skype, Facebook, elektroniniu paštu ir kitomis internetinėmis programomis. Žinoma, šie televizoriai yra brangesni, tačiau kur kas funkcionalesni. Išmanieji televizoriai akcija pritaikius kainuoja mažiau, todėl jeigu norite tokį televizorių įsigyti pigiau, žiūrėkite, kur ir kada taikomos akcijos, nuolaidos. SMART televizoriai internetu taip pat parduodami, tad įsigyti patinkantį televizorių galite jums priimtiniausiu būdu, tereikia nuspręsti, ko išties norite.