„Huawei“ išmaniesiems telefonams kuria naują operacinę sistemą?

„Huawei“ patvirtino, kad kuria savo operacinę, kuri jų išmaniuosiuose telefonuose turėtų pakeisti „Android“. Tai Kinijos socialinio tinklo „Weibo“ savo profilyje paskelbė kompanijos aukščiausio lygio vadovas Bruce‘as Lee, kuris yra „Huawei“ viceprezidentas ir vadovauja mobiliųjų telefonų padaliniui. Pasak vadovo, operacinė sistema „Kirin OS“ šiuo metu yra „kuriama“. Papildomos informacijos apie naująja operacinę sistemą Bruce‘as Lee nepranešė.

Remiantis preliminariais duomenimis, „Huawei Kirin OS“ debiuto tikėtasi 2018 m. vasarą, bet kažkas nutiko ir anonsas buvo atidėtas.

Papildyta 2018.12.03

“Huawei” atstovas žiniasklaidai paneigė šią informaciją ir tvirtina, kad minėtame vadovo pranešime rašoma tik apie funkciją “Magazine Unlock“, o apie “Kirin OS“ nėra užsiminta. Neturiu pagrindo tuo abejoti.

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau