„Huawei Honor 9“ neturės 3.5mm lizdo ausinėms

Išmanusis telefonas „Huawei Honor 8“ pernai buvo gana populiarus dėl priimtino kainos ir savybių santykio. Iš jo įpėdinio, žinoma, tikimasi ne mažiau.

Šiandien internete pasirodė eilinė  „Honor 9“ atvaizdų porcija. Paveikslėliuose galite matyti, kad reikšmingų dizaino pokyčių laukti nederėtų. Pagrindiniu skirtumu nuo pirmtako taps pirštų atspaudų skaitytuvo perkėlimas žemiau išmaniojo telefono ekrano, taip pat 3.5mm ausinių lizdo atsisakymas, o jo funkciją atliks C tipo USB prievadas.

Viskuo kitu „Huawei Honor 9“ bus panašus į savo pirmtaką. Galima daryti prielaidą, kad prietaiso korpusas bus apsaugotas nuo vandens, nes tai įgyvendinti nebetrukdys tradicinis ausinių lizdas. Naujienos  charakteristikos vis dar nežinomos, tačiau, atsižvelgiant į tai, kad „Honor 8“ yra labiau prieinama „Huawei P9“ alternatyva, galima tikėtis, kad „Honor 9“ įranga savo galimybėmis nedaug nusileis gamintojo flagmanui P10.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau