HTC pristatė virtualios realybės šalmą „Vive Focus“

„Vive Developers“ konferencijoje, Pekine HTC pristatė naują virtualios realybės šalmą „Vive Focus“. Tai pirmasis gamintojo autonomiškas VR šalmas.

HTC atstovai pabrėžia, kad naujiena taip pat yra pirmasis komercinis savarankiškas įrenginys, kuris seka vartotojo galvos judesius šešiomis kryptimis, be būtinybės naudoti išorinius jutiklius. „Vive Focus“ nereikalauja išmaniojo telefono, kompiuterio, televizoriaus ar kitų prietaisų. Vienas judesio valdiklis yra komplekte.

Šalmas aprūpintas dvejomis kameromis, AMOLED ekranu ir  pagrįstas mobiliąja platforma „Qualcomm Snapdragon 835 VR“. Programinės įrangos pagrindu tapo nauja atvirojo kodo platforma „Vive Wave Open Platform“. Išleidimo datos ir numatoma kaina dar nebuvo paskelbtos. Iš pradžių „HTC Vive Focus“ yra orientuotas į Kinijos rinką. Yra tikimybė, kad JAV ir Europoje jis niekada nepasirodys.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau