HTC pardavė 15,000 virtualios realybės rinkinių per 10 minučių

HTC Vive

Savo paskyroje Twitter, HTC paskelbė, kad pardavė 15,000 Vive virtualios realybės rinkinių, per pirmas 10 minučių. Vieno rinkinio kaina – 800 JAV dolerių, kainą atitinkamai padidina siuntos mokestis, o tai reiškia, kad HTC, per 10 minučių uždirbo daugiau nei 12 milijonų JAV dolerių. Taip pat nėra žinoma kiek papildomų užsakymų buvo pateikta, nuo oficialaus HTC pareiškimo, Twitter paskyroje.

Vive yra HTC bandymas prasibrauti į virtualios realybės rinką. Kolkas vienas populiariausių rinkinių yra Oculus Rift, kurio Kickstarter finansavimo programa, prasidėjo prieš tris su puse metų.

Kaip reikalai vystysis toliau priklausys nuo pačių įrenginių ir jų kūrėjų požiūrio, į šią rinką. Įrenginiai, kaip HTC Vive ir Oculus Rift laikomi specialia įranga, kurioje įmontuoti sensoriai ir kameros, kurios vartotojams yra priešais akis.  Virtuai realybė atrodo išties gundančiai, tačiau norint, kad įrenginiai veiktų tinkamai, reikalingas galingas kompiuteris, kuris šio malonumo kainą gali padidinti keletą kartų.

Oculus virtualios realybės rinkinį buvo galima užsisakyti sausį, už 599 JAV dolerius. Pirmieji užsakymai pas savo šeimininkus iškeliaus kovo 28 d.

HTC Vive rinkinys kiek brangesnis, tačiau jo rinkinys gausesnis, įrenginys atkeliauja kartu su pora valdiklių ir kambario jutiklių. Pirmieji šio įrenginio užsakymai bus išsiųsti jau balandį.

Iš užsakymų gausos galima spręsti, kad prasidėjo tikra virtualios realybės karštinė, ar ja užsikrėsite ir jūs?

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau