„HTC One M9“ jau parduodamas

Naujojo „HTC“ flagmano „One M9“ pardavimo pradžia buvo numatyta kovo 16 dieną, tačiau gamintojas turėjo atidėti įvykį dėl problemų su perkaitimu. Dabar “karštas” flagmanas jau turi galutinę programinės įrangos versiją ir yra visiškai parengtas naudojimui.

„HTC One M9“ jau parduodamas

Nepaisant savaitės trukmės vėlavimo, gamintojas susidorojo su aukšta temperatūra (tikėsimės ne banaliai sumažinęs procesoriaus dažnį) ir išsiuntė aparatus į parduotuves. Kaina atitinka anksčiau bendrovės skelbtus duomenis – 21 900 Taivano doleriai (apie 647 eurai) už versiją su 32 GB vidinės atminties. Artimiausiu metu tikimasi sulaukti 64 GB versijos, kuri kainuos 23 900 TWD (apie 706 eurus).

Kol kas flagmanas parduodamas tik Taivane, bet, tikriausiai, gamintojas nedels su tarptautine prekyba, juolab, kad laiko atžvilgiu turi nedidelį pranašumą prieš korėjiečių “Samsung GALAXY S6” ir “S6 Edge“, kurių pardavimų pradžia numatyta balandžio 10 d.

HTC One M9
HTC One M9

HTC One M9“ siūlo 5 colių ekraną su 1920×1080 pikselių raiška, spartų 64 bitų aštuonių branduolių „Qualcomm Snapdragon 810“ procesorių su 2,0 GHz dažniu ir „Adreno 430“ grafikos greitintuvu, 3 GB RAM ir 32 arba 64 GB vidinės atminties išplečiamos kortelėmis (iki 128 GB). Pagrindinė flagmano kamera turi 20 megapikselių, o priekinė 4 MPx raišką.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau