Pristatytas blockchain išmanusis telefonas „HTC Exodus 1s“

Buvo laikai, kai HTC išmaniųjų telefonų dalis sudarė apie 10 proc. rinkos, o pats prekės ženklas galėjo pasigirti didele gerbėjų armija. Tos dienos paėjo ir skeptikai įsitikinę, kad amžiams, tačiau aršūs kompanijos gerbėjai vis dar tiki, kad jai pavyks grįžti į sėkmės kelią.

Bandydama atgauti buvusią šlovę „HTC“ sugeba kurti naujoves ir nusprendė išleisti išmanųjį telefoną „Exodus 1“, kad būtų paprasčiau dirbti su skaitmeniniais aktyvais, išlaikant aukštą saugumo lygį. Nepaisant to, kad kriptovaliutų kursas pastaruoju metu smarkiai krito, HTC ir toliau tiki perspektyva mobiliosios piniginės, palaikančios bet kokio tipo skaitmeninį turtą.

HTC Exodus 1s

Gamintojas „HTC Exodus 1s“ vadina „asmeniniu banku jūsų kišenėje“. Išmaniojo telefono svarbiausia ypatybė yra pilnavertis bitcoin mazgas ir jis gali patikrinti bei atlikti operacijas su bitkoinais be trečiųjų šalių paslaugų.

Bendrovė rekomenduoja dirbti su pinigine tik tada, kai išmanusis telefonas yra prijungtas prie „Wi-Fi“ ir kraunasi iš maitinimo lizdo ar nešiojamos baterijos, nes tokios operacijos reikalauja daug energijos ir kyla pavojus greitai iškrauti 3000 mAh talpos bateriją.

Mobiliojo prietaiso techninės specifikacijos atrodo kukliai. „HTC Exodus 1s“ gavo 5,7 colių ekraną su HD+ raiška, paltformą „Snapdragon 435“, 4 GB operatyviosios atminties, 64 GB „Flash“ modulį ir iki 400 GB talpos „microSD“ kortelės lizdą, numatytą bitkoinų piniginės saugojimui.

Mobiliajame telefone yra „microUSB“ prievadas, „Android 8.1“ operacinė sistema, 13 megapikselių asmenukių kamera ir pagrindinis modulis su tokia pat skiriamąja geba. Naujienos kaina bus 244 JAV doleriai.