„HTC One M10 (Perfume)“ nuotrauka ir kameros išsamios charakteristikos

Nepaisant to, kad „HTC Perfume“, taip pat žinomo pavadinimu „One M10“, anonsas įvyks tik po dviejų mėnesių, apie prietaisą jau dabar žinoma pakankamai. Neseniai nutekintos Taivano flagmano nuotrauka, o dar anksčiau buvo paviešintos jo pagrindinės specifikacijos. Tikslia informacija apie dar nepristatytus HTC prietaisus pagarsėjęs blogeris slapyvardžiu LlabTooFeR, šį kartą papasakojo apie „Perfume“ fotoaparato savybes.

HTC One M10 (Perfume)
HTC One M10 (Perfume)

Jei šie gandai pasitvirtins, išmanusis telefonas turėtų gauti 12 megapikselių kamerą su „Sony IMX377“ jutikliu. Pikselių dydis bus 1,55 mikrono. HTC savo naujieną tikriausiai pristatys kaip flagmaną su UltraPixel fotoaparatu, tačiau verta pažymėti, kad originalus pikselių dydis yra 2 mikronai, dėl kurio fotoaparatas gavo šį pavadinimą. „HTC Perfume“ taip pat galės pasigirti lazeriniu ir kelių etapų automatiniu fokusavimu.

Priekinė kamera taip pat bus „UltraPixel”, tačiau jos rezoliucija sieks 5 MP, o pikselių dydis 1,34 mikrono. Priekinio modulio pagrindu gamintojas pasirinko „Samsung s5k4e6“ jutiklį. Anksčiau buvo pranešta, kad optinį vaizdo stabilizavimą gaus abi kameros.

Kitos žinomos „HTC One M10 (Perfume)“ charakteristikos: AMOLED ekranas su qHD rezoliucija, 4 branduolių „Snapdragon 820“, 4 GB RAM, 32 GB vidinės atminties ir įdiegta „Android 6.0.1“ operacinė sistema su „Sense 8“ vartotojo sąsaja. Išmaniojo telefono premjera įvyks Londone balandžio 11 d.