„HP Z2 Mini G3“ – mažiausia darbo stotis

Bendrovė HP pristatė mažiausią darbo stotį „HP Z2 mini G3“, kuri yra skirta vartotojams, profesionaliai dirbantiems su automatizuoto projektavimo sistemomis ir kita programine įranga, reikalaujančia didelių skaičiavimo resursų.

Naujiena komplektuojama su vienu iš šių „Intel“ procesorių: „Xeon E3-1200v5“, „Core i3“, i5 arba i7. Naudojama atskira grafikos plokštė „NVIDIA Quadro M620“ su 2GB atminties ir savo aušinimo sistema. RAM talpa gali siekti 32 GB (yra du SODIMM lizdai), o iš SSD sudaryta duomenų saugojimo sistema gali sutalpinti 1,5 TB.

HP Z2 Mini G3

Kompiuterio techninė įranga taip pat apima dvi USB 3.1 Type-C, keturias USB 3.0, tris DisplayPort jungtis, Gigabit LAN tinklo sąsają bei bevielių ryšių Wi-Fi ir Bluetooth modulius.

Prietaiso matmenys yra 216 × 216 × 58 mm, svoris – apie 2 kg. HP teigia, kad pristatytas PC yra du kartus greitesnis lyginant su kitais mini kompiuteriais, kuriuos galima rasti rinkoje. Šis įrenginys yra 90% mažesnis ir 63% tylesnis nei tradiciniai verslo staliniai kompiuteriai.

HP Z2 Mini G3

„HP Z2 Mini G3“ gali tapti gera alternatyva „Mac Mini“, kuris jau neatnaujinamas keletą metų. „Apple“ atsisako profesionaliems vartotojams, inžinieriams bei dizaineriams skirtų kompiuterių rinkos, o „Z2 Mini G3“ pranoksta „Mac Mini“, – teigia HP darbo stočių gamybos padalinio viceprezidentas Jeffas Woodas.

„HP Z2 Mini“ bus parduodamas nuo 2016 metų gruodžio už 700 $ kainą