„GrandPad“ – planšetė senjorams

Ne paslaptis, kad pagyvenusių gyventojų skaičius pasaulyje nuolat auga. Nors dauguma žmonių gali lengviau susisiekti su draugais naudodami socialinius tinklus, pavyzdžiui „Facebook” ir „Twitter”, siųsti nuotraukas vieni kitiems naudojant tam skirtas paslaugas, pavyzdžiui „Instagram“, rašyti tekstines žinutes ir kalbėti tarpusavyje tam skirtų programų pagalba, vyresni piliečiai, kurie nemoka valdyti naujausių asmeninių technologijų tampa vis labiau izoliuoti.

„GrandPad“ – planšetė senjorams

Tai suprasdami Grandpad.net rinkai pasiūlė įdomų produktą. Tai specialiai senjorams sukurta planšetė, padedanti jiems palaikyti ryšį su šeima ir draugais. Planšetinis kompiuteris yra tiesiog „Nexus 7“ tik su instaliuota specialiai vyresnio amžiaus vartotojams pritaikyta „Android“ versija. Belaidžio įkrovimo stovas, dėklas ir plunksna yra įtraukti į komplektą.

Taip pat palaikomas 4G ryšys, kuris galutiniam vartotojui panaikina poreikį pirkti maršrutizatorių, plačiajuosčio interneto prieigą ir turėti įgūdžių įdiegti šias technologijas. Be to tai leidžia naudoti planšetę beveik visur be būtinybės ieškoti prisijungimo prie „Wi-Fi“ prieigos taško.

Valdymo plunksna šiuo atveju yra svarbi, nes daugumai senjorų negali naudoti jutiklinio ekrano taip pat lengvai kaip jaunesni žmones. „GrandPad“ vartotojo sąsaja yra supaprastinta: pagrindiniame puslapyje rodomos dažniausiai naudojamų funkcijų piktogramos, dideli spalvoti mygtukai su rodyklėmis ir informacija, kad vartotojams reikia slinkti į kairę arba į dešinę norint pamatyti daugiau mygtukų.„GrandPad“ – planšetė senjorams

Pirmą kartą įjungus prietaisą, aktyvuojamas apmokymo procesas, kurio metu mokoma naudotis pagrindinėmis planšetės funkcijomis. „GrandPad“ kainuoja 60 JAV dolerių per mėnesį, už kuriuos prietaisas taip pat bus apdraustas. Produktas gana įdomus, bet kaina nėra viliojanti, ypač žinant kad yra ir kitų senjorams tinkamų planšečių, pvz. „Fire HD 7“ už 139 $.