Google ieško SEO specialisto savo interneto svetainių optimizavimui paieškos sistemoms

„Google” tinklapyje pasirodė laisva darbo vieta SEO optimizavimo ekspertui, kuris užtikrintų geras korporacijos svetainių pozicijas socialinių tinklų ir paieškos sistemų reitinguose.

Google ieško SEO specialisto savo interneto svetainių optimizavimui paieškos sistemoms

„Kaip techninio SEO vadybininkas, jūs dirbsite su įvairiomis susijusiomis komandomis, kurios yra rinkodaros, pardavimų, produktų kūrimo, programavimo ir kitų skyrių dalimi tam, kad padėtumėte pritrauktumėte daugiau organinio srauto ir paskatintumėte verslo augimą. Jūs dalyvausite interneto svetainių optimizavime ir vystyme, padėsite sukurti socialinių tinklų ir internetinių dienoraščių strategiją, pagerinsite svetainės kodo būklę ir nustatysite interneto portalų WEB architektūrą“, – rašoma „Google“ karjeros puslapyje.

Tarp kitų pareigų taip pat nurodyta tiesioginė SEO optimizacija ir internetinės rinkodaros bei paieškos sistemų tendencijų stebėjimas. Darbuotojas turės informuoti apie svarbius pasikeitimus ir dalyvauti programinės įrangos kodo kūrime.

Google ieško SEO specialisto

Kandidatai privalo turėti bent keturių metų patirtį kuriant interneto svetaines ir programas, naudojant  SQL, HTML5 ir XML (pageidautinos Java, C/C ++ arba Python žinios) technologijas ir dviejų metų SEO patirtį.

Keletas žmogaus teisių organizacijų kaltina „Google” dirbtinai gerinant savo paslaugų padėtį paieškos rezultatuose. Tokios darbo vietos atsiradimas gali parodyti, kad bendrovės paieškos ir kiti padaliniai dirba atskirai ir nėra tarpusavyje susiję.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau