Gera kaina labai tyliam elektriniam paspirtukui „Xiaomi M365“

Anksčiau paspirtukais daugiausia važinėjo tik vaikai, o dabar juos vis dažniau naudoja ir suaugusieji. Pastariesiems specialiai kuriami ir tradiciniai, ir elektriniai paspirtukai. Kai kuriose šalyse jie jau tampa gan populiariomis susisiekimo priemonėmis ir ši tendencija neaplenkė mūsų šalies. Šiandien parašysime apie labai patrauklų elektrinį paspirtuką „Xiaomi M365“, kurį sukūrė gerai žinoma kinų elektronikos gamintoja.

„Xiaomi M365“ yra sulankstomas elektrinis paspirtukas su 280 Wh baterija, kuri leidžiančia vienu įkrovimu įveikti iki 30 km atstumą, o pilnai ją įtraukti užtrunka 5-6 valandas. Prietaiso neišgąsdins net 100 kg svoris, todėl jis puikiai tinka suaugusiesiems. Iš pirmo žvilgsnio paspirtukas gali pasirodyti vaikams skirtas žaislas, tačiau patiems mažiausiems jis netiks, nes yra gana didelis: „Xiaomi M365“ aukštis siekia 114 cm, o svoris – 12,5 kg. Taigi, šis paspirtukas yra sukurtas specialiai suaugusiesiems.

Tai matyti ir iš greičio – transporto priemonė įsibėgėja iki 25 km/h, tuo tarpu vaikams skirti analogai yra pastebimai lėtesni.

Xiaomi M365

„Xiaomi M365“ galima sulankstyti vos per kelias sekundes, o 250 W variklis skleidžia vos girdimą garsą. Mobili programėlė leidžia valdyti pagreitėjimą ir autopilotą, kuris palaiko pastovų greitį. Sulankstytas prietaisas  lengvai tilps po lova ar kuriame nors patalpos kampe.

Gamintojas tvirtina, kad „Xiaomi M365“ pilnam sustojimui pakanka vos 4 metrų. Šis paspirtukas turi diskinį stabdį gale, o priekinį ratą stabdo varikliu. „Xiaomi M365“ turi ir kinetinės energijos rekuperavimo sistemą, kuri padeda tausoti akumulaitoriaus energiją.

Neginčytinas privalumas yra žibintai, kurie pravers naktį. „Xiaomi M365“ 8,5 colių pripučiamos padangos tinkamos net bekelei ir pervažiuoti neaukštą bortelį. Posūkius šis paspirtukas įveikia labai gerai, nepaisydamas vairuotojo įgūdžių.

„Xiaomi M365“ yra vienas iš geriausių elektrinių paspirtukų rinkoje ir dabar parduotuvėje TomTop jį galite įsigyti už 405,71 €. Prekė bus pristatyta iš Vokietijoje esančio sandėlio, taigi greitai ir be jokių importo mokesčių.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau