GearBest švenčia 4-ąjį gimtadienį ir siūlo nuolaidas

Daliai lietuvių jau neblogai pažįstama kinų elektroninė parduotuvė „Gearbest“ veikia jau lygiai ketverius metus. Šio įvykio proga svetainė siūlo kuponus ir nuolaidas. Pasiūlymai ir išpardavimai prasidėjo kovo 20 dieną  ir tęsis iki balandžio 9-osios. o juos rasite adresu https://www.gearbest.com/m-promotion-active-403.html?lkid=10810868.

Pirmoji pasiūlymų grupė pavadinta „Party Countdown“ bus aktyvi iki pat kovo 26 dienos. Tuo metu vyks įvairūs išpardavimai, prizų dalybos, bus organizuojami specialūs žaidimai, kurių metu turėsite galimybę laimėti įvairių prizų, tame tarpe ir išmaniųjų telefonų.

Nuolatiniai „Gearbest“ pirkėjai turi galimybę laimėti išskirtinius dovanų kuponus apsipirkimui elektroninėje parduotuvėje galės. Pavyzdžiui, jei svetainėje užsiregistravote nuo 2014 iki 2015 m. laikotarpiu ir Jūsų pirkinių krepšelis dabar bus didesnis nei 400$, gausite 40$ kuponą. Nepaisant to, nebus nuskriausti ir kiti pirkėjai: užsiregistravę 2016 metais gaus 10$ (pirkinių krepšelis – 120$), o 2017 metais pirmą kartą apsilankę vartotojai, pirkdami prekių už 300$ gaus 25$ noulaidą. Atkreipkite dėmesį, kad šie kuponai bus taikomi tik toms prekėms, kurios nebus įtrauktos į gimtadienio išpardavimus.

Antrasis Kinijos elektroninės parduotuvės gimtadienio išpardavimo etapas „Jūsų nepakartojamos kainos“ prasidės kovo 26 dieną ir tęsis net balandžio 2 d. Tuo metu galima tikėtis pačių didžiausių nuolaidų: elektronikai iki 35%,o kitoms prekėms  net iki 85%.

Pardavėjas žada, kad kovo 26 d. sulauksime itin didelių nuolaidų išmaniesiems telefonams bei laikrodžiams. Be to, šios akcijos metu taip pat vyks ir specialius žaidimas, kurio pagrindinis prizas bus planšetinis kompiuteris „Chuwi Hi 8 Air“.

Paskutinis metinių minėjimo etapas, pavadintas „GearBest dėkoja“ prasidės balandžio 2 d. ir baigsis balandžio 9 d. Šios išpardavimo laikotarpiu ir vėl sulauksime ne tik išskirtinių nuolaidų, bet ir įvairių žaidimų su vertingais prizais.

„Gearbest“ nuolat siūlo lietuviams įsigyti prekių iš Europoje esančių savo sandėlių, todėl užsakymai bus įvykdyti greitai, be to nerizikuosite sumokėti importo mokesčių, kurie gresia perkant Kinijoje.

Šiuo metu EU sandėliuose už gerą kainą galima rasti 13.3 colių nešiojamąjį kompiuterį „Xiaomi Mi Notebook Air“ (8GB + 256GB + GEFORCE MX150) – 635.74 €.

Viliojančiai atrodo „Xiaomi Redmi 4X“ (2GB RAM 16GB ROM) už 93.91 € su tarptautine „Android“ versija, „Xiaomi Redmi 4A“ už 78.95 €, „ASUS Zenfone 4 Max Plus“ (5.5 coliai, 3GB RAM, 32GB ROM, 5000mAh baterija) už 138.83 € ir paskutines mados tendencijas atitinkančiu dizainu pasižymintis „Blackview S8“, kurį dabar galima įsigyti už 130.66 €. Prekių kiekis už minėtas kainas yra ribotas.

Blackview S8
Blackview S8

 

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau