„Galaxy S6“ ir „Galaxy S6 Edge“ užsakymai gerina visus rekordus

Neseniai „MWC 2015“ pristatytų „Samsung“ naujausių išmaniųjų telefonų „Galaxy S6“ ir „Galaxy S6 Edge“ užsakymai gerina visus rekordus.

„Samsung“ gavo maždaug 20 milijonų išankstinių išmaniųjų telefonų užsakymų – 15 milijonų „S6“ ir 5 milijonus „S6 Edge“ – iš mobiliojo ryšio operatorių visame pasaulyje. Tai yra rekordas.“

– pranešė vienas iš didžiausių Europoje mobiliojo ryšio bendrovių vadovas, panorėjęs likti nežinomas dėl paskelbtos informacijos konfidencialumo.

Galaxy S6 edge
Galaxy S6 edge

Anksčiau „Samsung“ mobiliojo verslo vadovas Shin Jong-kyun sakė, kad rinkos dalyvių reakcija į naujus išmaniuosius telefonus buvo daug palankesnė, lyginant su anksčiau pristatytais modeliais.

„Jei kalbėti atvirai, išankstiniai dviejų „Galaxy“ versijų užsakymai iš pagrindinių mūsų klientų yra tikrai didžiuliai“, – sakė „Samsung“ vadovas.

Pietų Korėjos gamintojas ketina surengti didelio masto išmaniųjų telefonų rinkodaros kampaniją. Tai turėtų padėti sustiprinti „Samsung“ pozicijas aukščiausiame rinkos segmente, kurios susilpnėjo praėjusių metų pabaigoje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau