„Fitbit“ pristato fizinio aktyvumo apyrankę „Charge 3“

„Fitbit“ pradeda prekybą savo naujausia fizinio aktyvumo apyranke „Charge 3“, kuri pasižymi ne tik atsparumu vandeniui, dideliu liečiamu ekranu, bet ir ilgesniu, iki 7 dienų siekiančiu baterijos gyvavimo laiku. Nuo lapkričio mėnesio JAV, Jungtinės Karalystės ir Australijos gyventojai, įsigiję „Charge 3“, taip pat galės išbandyti „Fitbit“ miego laboratorijoje sukurtos technologijos beta versiją. Naujoji technologija pateiks gilesnes įžvalgas apie miego kokybę bei fiksuos kvėpavimo sutrikimus, kurie gali būti rimtesnių sveikatos problemų simptomais.

„Charge 3“ jau sulaukė didelio pirkėjų susidomėjimo pradėjus išankstinius pardavimus. „Charge 3“ išankstinių užsakymų skaičius lenkia net išmaniojo laikrodžio „Versa“ pardavimus per pirmąsias 6 savaites. Visa tai dar kartą įrodo, kad „Charge“ išmaniųjų aksesuarų šeima išlieka populiariausiais „Fitbit“ produktais jau kelerius metus“, – sako „Fitbit“ vadovas ir vienas įkūrėjų James Park.

„Charge 3“ yra pažangiausia „Fitbit“ fizinio aktyvumo apyrankė, aprūpinta moderniausia jutiklių technologija. „Drauge su „Charge 3“ į naudotojų gyvenimą atkeliauja SpO2 jutiklis, kuris aprūpins duomenimis „Fitbit“ miego stebėjimo technologijos beta versiją. Naujoji technologija leis naudotojams geriau suprasti duomenis apie savo miego kokybę ir kvėpavimo sutrikimus. Tikimės, ateityje šie duomenys leis pastebėti rimtesnius sveikatos sutrikimus, pavyzdžiui, miego apnėją“, – sako J. Park.

„Fitbit“ miego laboratorijos programa, kurios metu bus galima išbandyti naujausios miego stebėjimo technologijos beta versiją, bus atvira nuo lapkričio mėnesio. Į programą patekę „Fitbit“ naudotojai gaus naktinę statistiką, kuri padės susidaryti pilnesnį miego kokybės ir ją veikiančių faktorių paveikslą. Analizei bus pasitelkti duomenys, kuriuos užfiksavo bet kuris „Fitbit“ įrenginys, turintys 24/7 „PurePulse“ širdies ritmo matavimą. Įrenginiams su SpO2 jutikliu, tarp kurių – „Fitbit Charge 3“, „Fitbit Ionic“ ir „Fitbit Versa“ – „Fitbit“ pateiks kvėpavimo sutrikimų analizę.

2009 m. tapusi viena pirmųjų išmaniųjų aksesuarų kūrėjų, siūlančių miego sekimą, „Fitbit“ jau surinko vieną didžiausių miego duomenų bazių. Naujausiais „Fitbit“ duomenimis, šioje bazėje jau sukaupta informacija apie 7.5 mlrd. naktų. Su naujausia miego programa „Fitbit“ tęsia miego tyrimus ir siekia suteikti savo naudotojams paprastą būdų geriau kontroliuoti miego kokybę. Naujosios programos beta versija bus prieinama ribotą laiką „Fitbit“ naudotojams iš JAV, Jungtinės Karalystės ir Australijos. Kartu su nauja programa, „Fitbit“ ir toliau tobulėja siekdama medicininio savo programinės įrangos pripažinimo aptinkant sveikatos problemas, tokias kaip miego apnėja ir prieširdžių virpėjimas.

Išankstinių pirkimų statistika atskleidžia, kad „Charge3“ domisi ir seni, ir nauji „Fitbit“ produktų naudotojai. Daugiau nei pusė – 54 proc. – užsisakiusiųjų „Charge“ per „Fitbit“ tinklapį, jau turi du arba daugiau „Fitbit“ produktų. Prognozuojama, kad ateinančius kelerius metus fizinio aktyvumo apyrankės išliks viena populiariausių išmaniųjų aksesuarų kategorijų.

„Fitbit Charge 3“ galima įsigyti didžiausios el. parduotuvėse nuo spalio 7 dienos. Taip pat – Fitbit.com svetainėje. Juodos spalvos „Fitbit Charge 3“ su dėklu ir pilkšvai mėlynos spalvos „Fitbit Charge 3“ su rausvo aukso spalvos dėklu galima įsigyti už 149,95 eur., papildomų aksesuarų kainos – nuo 29,95 eur. Netrukus bus pristatyta ir specialaus leidimo „Fitbit Charge 3“ modelis kurį bus galima įsigyti už 169,95 eur.

Daugiau informacijos apie „Fitbit“ miego laboratoriją ir naująją programą galima rasti čia: https://www.fitbit.com/labs.

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai