„EKEN H9“ – nebrangi 4K veiksmo kamera su apsauga nuo vandens

Jei jūs esate fotografijos mėgėjas, be abejo, naudojate skaitmeninę kamerą nuotraukų ar vaizdo įrašus užfiksavimui. Tačiau, skaitmeniniai fotoaparatai nesuteikia galimybės išsaugoti aukštos raiškos vaizdo įrašus.

Žinoma, itin aukštos kokybės vaizdus įrašyti yra tinkamomis DSLR kameros, bet jos daugeliui pernelyg brangios. Todėl nenuostabu, kad vis labiau populiarėjo veiksmo kameros. Pasaulyje labiausiai žinomas gamintojas „GoPro“, tačiau tikrai ne vienas gali įpirkti šios kompanijos produktus.

Visgi veiksmo kamerų segmente galima aptikti ir biudžetinių variantų. Viena tokių yra kinų sukurtas gaminys „EKEN H9“. Pirmiausia, modelis pasižymi galimybė išsaugoti vaizdo įrašus itin didele raiška: 4K@25fps, 2.7K@30fps, 1080p@60fps, 720p@120fps. Tuo tarpu nuotraukų didžiausia galima skiriamoji geba siekia 12MP. Įdiegta keletas unikalių fotografavimo režimų: sprogimas, laiko tarpas ir ciklo įrašymo režimas. „EKEN H9R“ 4k vaizdo kamera leidžia žmonėms įamžinti savo mėgstamą veiklą ir vėliau filmuotą medžiagą bet kada peržiūrėti. Vaizdai fiksuojami plačiu 170 laipsnių kampu.

EKEN H9
Integruotos WiFi ir HD išvestys leidžia patogiai redaguoti ir bendrinti veiksmo kameros įrašus. WiFi signalas veikia iki 10 metrų atstumu. HD vaido perdavimas yra palaikomas, o tai reiškia, kad galite realiu laiku peržiūrėti vaizdo įrašus televizoriuje, pasinaudoję HD kabeliu.
Neperšlampamas korpuso dėklas, kurį rasite komplekte, apsaugo prietaisą iki 30 metrų gylyje ir sukurtas taip, kad atlaikytų ekstremalią aplinką ir sąlygas. Kameros dėklą galima uždėti tik esant reikalui pvz. fotografuojant nardymą, plaukiant valtimi, važiuojant dviračiu ir pan.
2 colių IPS aukštos kokybės ekranas suteikia galimybę greitai peržiūrėti vaizdo įrašus ar nuotraukas. Prietaisas pasižymi plačiu funkcijų spektru ir lengvai pritaikomas asmeniniams poreikiams.
3,7V 1050mAh įkraunama ličio jonų akumuliatorių leis išsaugoti 2 valandas vaizdo įrašų. „EKEN H9“ turi 128MB vidinės atminties ir palaiko iki 32 GB talpos TF atminties korteles. Komplekte pastarosios nėra, tačiau čia rasite jau minėtą vandeniui atsparų dėklą, USB kabelį, atsarginę bateriją, trikojį ir daugybę laikiklių bet kokiems atvejams.

„EKEN H9“  parduotuvėje TomTop išpardavimo metu galite įsigyti už 35,55 €

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau