„Domino’s“ parodė picas pristatantį robotą

„Domino’s“ picerijų tinklas picų pristatymui planuoja naudoti robotus. Veikiantis prototipas jau sukurtas ir nedidelė transporto priemonė su įmontuota orkaite yra paruošta darbui. Jos bandomasis periodas bus pradėtas, kai tik bus išspręsti teisiniai klausimai.

Dru-830x467

Robotas buvo pavadintas DRU (Domino’s Robotic Unit). „Domino’s“ užsakymu jį sukūrė jaunos Australijos bendrovės „Marathon Targets“ specialistai. Kūrėjai tvirtinam, tai yra pirmasis picos pristatymui sukurtas robotas.

„Domino's“ parodė picas pristatantį robotą

Išradimas praktikoje naudojamas gana paprastai: picerijos darbuotojai į tam skirtą konteinerį sudeda užsakymą, o robotui atvykus į paskirties vietą, pirkėjui tereikia įvesti užsakymo kodą ir pasiimti karštą picą ir šaltą gėrimą. Navigacijai DRU naudoja technologijas, kurios niekuo nesiskiria nuo naudojamų bepiločiuose automobiliuose.

„Domino’s“ naujiena pirmiausia pasirodys Australijoje, o vėliau ją planuojama pritaikyti ir kitose šalyse.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau