Padėkite pasirinkti planšetę

 • Pakelbta: Planšetės

  • Svečias
   #1451

   Prašau patarti ką nors, pasirinkimas yra didžiulis ir nesinori apsiskaičiuoti. Apskritai, turiu 500 biudžetą, bet ir tai nesinori viso išleisti. Planšetė reikalinga internetui (3G prieinamumas ir riekalingas) ir skaityti knygas. Reikia ko nors paprasto, bet tuo pačiu metu praktiško.

  • Svečias
   #1452

   Knygas geriau skaityti su e-ink ekranu, su plansete greit pavargsta akys, o plansete reiketu pagal poriekius ir parametrus, bet ne maziau kaip 1GB RAM, nes kitu atveju daznai strigs internete narsant

  • Svečias
   #1453

   Pirkau Supra m722g, viskas veikia gerai

  • Svečias
   #1574

   Aš pats turiu 10″ Acer planšetę. Kartais pagalvoju, kad 7″ būtų netgi geriau.
   10″ planšetėj dažniausiai rašai rodomaisiais pirštais, o jau 7″ planšetėj rašai nykščiais. Nykščiais rašyt patogiau ir patogiau planšetę laikyt. Vaikui aš nupirkęs 7″ planšetę, tai ji smagiau rankoj laikosi.
   Aš būčiau už Acer planšetę. Dabar pagalvoju, kad GPS planšete nelabai reikalingas kaip ir 3G. Visa tai turi telefonas ir jis visada šalia, tokiu atveju 3G įjungi pasidalinimą planšetui iš telefono.

  • Svečias
   #2711

   Isigijau planšetę Prestigio Multiped 4 Qantum. Patenkintas, bet viena problema, joje nėra adobe flash player 11. Reikia sųstis iš „GooglePlay“ parduotuvės, kur kainuoja apie 18 eurų. Gal yra kokia išeitis?

Rodomi 4 atsakymai
 • Turite <a href="http://topcom.lt/wp-login.php">prisijungti</a>, jei norite rašyti forume

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau