D-Link pristatė unikalaus dizaino maršrutizatorių kolekciją

Barselonoje vykstančioje parodoje MWC 2023 Taivano kompanija D-Link pristatė naują Aquila Pro AI namų maršrutizatorių liniją. Jie palaiko visas pažangias technologijas, tačiau pagrindine įrenginių savybe tapo neįprasta išvaizda, dėl kurios jie labiau primena meno objektus, o ne paprastus maršrutizatorius.

Naują liniją sudaro šeši modeliai: MS78, MS60, MS30, M60, M30 ir E30. Debiutantai palaiko Wi-Fi 6/6E ir gali perduoti duomenis iki 7800 Mbps greičiu trijose juostose. Be to, ryšio stabilumui užtikrinti įmonė taiko dirbtinio intelekto technologijas. Taigi, AI Wi-FI optimizavimo priemonė parenka kanalus, kad sumažintų trukdžius, o AI Mesh Optimiser atsakingas už automatinį kelio optimizavimą, kad būtų užtikrinta patikima aprėptis.

Maršrutizatoriuose yra vienas WAN prievadas, kurio pralaidumas siekia 2,5 Gb/s, ir keturi Gigabitiniai LAN prievadai, kurie leidžia juos naudoti kartu su žaidimų konsolėmis, HDTV, žaidimų kompiuteriais ir kita įranga, kur svarbus interneto greitis.

MS78, MS60 ir MS30 modeliai suderinami su Matter protokolu, todėl gali tapti išmaniųjų namų centru. Be to, valdymas ir nustatymai įgyvendinami per D-Link Aquila Pro AI mobiliąją aplikaciją. Yra „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjų palaikymas.

Naujieji maršrutizatoriai bus parduodami jau antrąjį šių metų ketvirtį.