Computex 2017: pelė „Corsair Concept Zeus“ veikia ir įsikrauna be laidų

Aukštos kokybės belaidė pelė yra skirta suteikti ne tik patogų darbą kompiuteriu, bet ir tikrą veiksmų laisvę. Tačiau šios rūšies įrenginiai turi vieną esminį trūkumą – ribotą baterijos darbo vienu įkrovimu trukmę, kuri erzina daug vartotojų. „Corsair“ sukurti nauji produktai – konceptualios pelės „Zeus“ ir tokį pat pavadinimą gavusio kilimėlio tandemas žada išspręsti šią problemą.

Kilimėlis iš tiesų yra užmaskuota bevielio įkrovimo stotelė, palaikanti Qi standartą. Pelė, savo ruožtu, turi integruotą atitinkamą imtuvą. Šio rinkinio dėka prietaiso nereikės reguliariai prijungti prie elektros energijos tiekimo.

Corsair Concept Zeus

Tačiau reikia jus įspėti, kad pelės „Concept Zeus“ laidų nebuvimas kompensuojamas jų prijungimu prie kilimėlio per USB prievadą. Be to, įkrovimo procesas aktyvuojamas ne visame paviršiuje, bet tik  specialioje kilimėlio srityje, kuri pažymėta apskritimu. Vėliau „Corsair“ ketina parodyti patobulintą „Concept Zeus“ versiją, kurioje įkrovimas veiktų nepriklausomai nuo pelės vietos.

Kilimėlis gali būti naudojamas įkrauti išmaniuosius telefonus, palaikančius Qi standartą. Taip pat numatytas įkrovimas elektroninių prietaisų, kurie netgi nepalaiko belaidžių technologijų: tam „Corsair“ siūlo specialų suderintuvą su kabeliu.

„Concept Zeus“ specifikacijos nebuvo paskelbtos, kadangi parodoje „Computex 2017“ komplektas demonstravo tik „neišsikraunančios“ pelės koncepciją, o produkto pasirodymo rinkoje dar teks palaukti.