CES 2016: „Seagate“ pristatė ploniausią pasaulyje 2TB mobilųjį HDD

“Seagate Technology” elektronikos parodoje „CES 2016“ pristatė savo naują kaupiklį „Backup Plus Ultra Slim“. Pasak kūrėjų, tai yra pasaulyje ploniausias mobilusis 2TB talpos kietasis diskas.

Backup Plus Ultra Slim

Naujasis modelis yra sukurtas „Backup Plus Slim“ pagrindu ir iš esmės pakartoja jo savybes, tačiau nuo savo pirmtako skiriasi plonesniu korpusu. 9,6 mm storio 2,5 colių HDD turi 2TB talpą („Backup Plus Slim“ storis yra 12,2 mm). Išoriškai įrenginys taip pat atrodo gana įdomiai ir parduodamas dviejų spalvų korpusuose – aukso ir platinos.

Kaip kiti šios serijos HDD, naujiena gavo „Seagate Dashboard“  programinę įrangą, kuri suteikia greitą ir lengvą prieigą prie pažangių atsarginio duomenų kopijavimo funkcijų. Pirkėjai dviem metams nemokamai gauna 200 GB „Microsoft OneDrive“ virtualioje saugykloje.

BUP-Ultra-Slim-Lifestyle-Birdseye-A-Hi-Res_BW

„Backup Plus Ultra Slim“ bus parduodamas nuo pirmojo  šių metų ketvirčio. Gamintojas kainos nepranešė, tačiau pažymėjo, kad „Amazon“ parduotuvėje 2TB „Backup Plus Slim“ modelis kainuoja beveik 100 $. Logiška tikėtis, kad naujiena bus šiek tiek brangesnė.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau