„Cat S31“ ir „Cat S41“ papildė apsaugotų išmaniųjų telefonų gretas

Apsaugoti prietaisai iš dalies jau nebėra nišinis produktas, nes vis daugiau vartotojų nori būti tikri, kad jų sukurtas išmanusis telefonas nesuduš nuo nedidelio kritimo arba nesuges panardintas į vandenį. Vis daugiau gamintojų įvairiais būdais sustiprina savo išmaniuosius, tačiau kai kurios kompanijos vis dar nepraranda vilties realizuoti dar atsparesnių prietaisų. „Caterpillar“ yra viena iš pastarųjų ir šiandien pristatė du „šarvuotus“ išmaniuosius telefonus: „Cat S31“ ir „Cat S41“. Abi naujienos sertifikuotos pagal IP68 standartą, todėl jų patikimumas abejonių nekelia.

„Cat S41“ korpusas gavo MIL-STD-810 lygio apsaugą. Bandymų metu prietaisas išgyveno kritimą iš 1,8 metro aukščio ir išbuvo valandą panardintas apie 2 metrų gylio vandenyje. Išmanusis turi 5 colių Full HD ekraną su „Gorilla Glass 5“ stiklu, aštuonių branduolių „MediaTek“ procesorių, 3 GB RAM, 32 GB atminties su microSD palaikymu, 4100 mAh bateriją ir fizinį nustatomą mygtuką. Įrenginio gale yra 13 megapikselių pagrindinė kamera, o priekyje – 8 Mp.

‚Cat S31“ taip pat gavo IP68 apsaugą, microSD lizdą ir programuojamą mygtuką. Įrenginyje yra 4,7 colio HD ekranas, keturių branduolių „Qualcomm“ procesorius, 2 GB RAM, 16 GB ROM, 8 megapikselių pagrindinė ir 2 megapikselių priekinė kameros, taip pat 4 000 mAh talpos baterija.

Abu modeliai valdomi įdiegtos „Android Nougat“. „Cat S31“ ir „Cat S41“ kaina bus, atitinkamai, 392 ir 535 $.