Elektrinių įrankių gamintojas „DeWALT“ sukūrė išmanųjį telefoną

Įvairių elektrinių įrankių gamintojas – „DeWALT“ išbandys savo jėgas išmaniųjų telefonų rinkoje.

DeWalt

Grubi „DeWahl MD501“ telefono konstrukcija iškart byloja apie tvirtą korpusą ir apie jo vietą ne kišenėje, o galbūt labiau įrankių dirže.

„DeWALT“ teigimu, telefonas pakankamai tvirtas, kad atlaikytų kritimą iš dviejų metrų aukščio ant betono, taip pat telefonas pajėgus atlaikyti temperatūrų svyravimus nuo -20°C iki +60°C.

Telefonas turi IP68 standarto korpusą, kuris nelaidus vandeniui ir dulkėms.

„DeWahl MD501“ telefonas turi „Android 5.1 Lollipop“ operacinę sistemą, 1.3GHz procesorių, 2GB darbinės atminties ir galimybę įrenginį pakrauti bevieliu būdu. Taip pat telefonas gali veikti su dviem SIM kortelėmis.

DeWalt_phone

„DeWALT“  kompanija, kuri labiau garsėja gaminamais elektriniais įrankiais, nėra vienintelė tokia veikla užsiimanti kompanija, kuri veržiasi į išmaniųjų telefonų rinką. Pagrindinis „DeWahl MD501” konkurentas – „Caterpillar S60“ išmanusis telefonas, kuris kaip tikimasi turėtų pasirodyti kitą mėnesį, turės išskirtinę savybę – šiluminę kamerą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau