Bendrovė „Garmin“, įsigydama „Firstbeat Analytics“, sustiprino savo pozicijas rinkoje ir įsitvirtino kaip lyderė

Technologijų gamintoja „Garmin“ įsigijo Suomijos bendrovę „Firstbeat Analytics“, kuri yra pagrindinė fizinės sveikatos analizės paslaugų tiekėja bendrovei „Garmin“ ir kitiems pagrindiniams išmaniųjų prietaisų gamintojams pasaulyje. Jau ir iki šiol „Garmin“ išmaniuosiuose laikrodžiuose „Firstbeat Analytics“ įdiegta sveikatos duomenų analizės sistema teikė galimybę stebėti krūvį, taip pat atlikti rodiklių analizę, tačiau dabar, įsigijusi Suomijos bendrovę, „Garmin“ galės atlikti fizinės sveikatos analizę aukštesniu lygiu.

Jau daugiau nei 10 metų įdiegiame „Firstbeat“ pažangias technologijas ir gaminame visų asortimento grupių gaminius. Todėl malonu pranešti, kad „Firstbeat Analytics“ partneriai prisijungs prie mūsų komandos ir fiziologinės analizės srityje turėsime galimybę pirmauti. Suformavę fiziologų, mokslininkų ir inžinierių komandą, tikimės pasiūlyti „Garmin“ klientams vis naujas technologijas, kad jas naudotų asmeninėms reikmėms ir kasdien pagerintų savo savijautą“, – sakė „Garmin“ prezidentas ir vykdomasis direktorius Cliffas Pemble’as.

„Milijonai „Garmin“ prietaisų naudotojų visame pasaulyje yra tiesiog priklausomi nuo „Firstbeat Analytics“ duomenų savo išmaniuosiuose laikrodžiuose ir dviračių kompiuteriuose“, – teigė „Firstbeat“ įkūrėjas Aki Pulkinenas. „Daugelį metų mes glaudžiai bendradarbiavome su „Garmin“ ir norime toliau dirbti drauge, kad klientai gautų kuo tikslesnius duomenis apie jų sveikatą ir fizinį pasirengimą.“

Nešiodamas išmanųjį laikrodį, šio prietaiso savininkas turi galimybę stebėti jo kūnui tenkantį fizinį krūvį. Būdama viena iš pirmaujančių fiziologinius duomenis analizuojančių bendrovių pasaulyje, „Firstbeat Analytics“ gali pasigirti, kad jau 20 metų analizuoja išmaniųjų prietaisų teikiamus duomenis apie širdį. Ištyrus šią informaciją, išmaniųjų prietaisų naudotojams gali būti suteikta suprantama informacija ir patarimai, kaip pagerinti jų fizinį pasirengimą ir kasdienę savijautą. Išmaniuosiuose prietaisuose įdiegtų jutiklių duomenų, įskaitant duomenis apie širdies ritmo pokyčius, analizei „Firstbeat Analytics“ pasitelkia fiziologiją ir matematiką, taip pat analizuojamas streso lygis, miego kokybė, žmogaus aerobinis pajėgumas (VO2 Max), treniruočių apkrova, kvėpavimo ypatumai, kasdien suvartojamų kalorijų kiekis ir kiti rodikliai. Tokiu būdu, turintieji šiuos išmaniuosius laikrodžius gauna aiškią informaciją ir tai suteikia galimybę analizuoti, pakeisti ir patobulinti savo kasdienius įpročius atsižvelgiant tyrimais pagrįstas rekomendacijas.

Daugiau nei 30 metų „Garmin“ pirmauja kurdami naujausią GPS navigacijos ir belaidę įrangą, taip pat prietaisus žmonėms, pasirinkusiems aktyvų gyvenimo būdą. „Garmin“ daugiausia dėmesio skiria šioms penkioms sritims: automobiliams, aviacijai, kūno rengybai, laivybai ir aktyviam poilsiui.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau