Bėgant metams – blogėja santykiai su antra puse. Kaip juos pagyvinti?

Santykiai su antra puse dažniausiai reikalauja daugiau arba mažiau dėmesio. Net ir psichologai teigia, kad santykiai yra darbas. Norint, kad jis pasisektų – reikia dirbti uoliai. Apskritai yra labai daug pačių įvairiausių metodų, kurie bėgant metams padeda išlaikyti darnius santykius su antra puse. Pateiksime kelis, kurie galbūt padės jums kur kas paprasčiau išsaugotų darnumą ir savo namuose.

Intymumo svarba

Liūdna, tačiau daugelis porų patvirtina, kad bėgant metams dažniausiai intymumo nelieka. Taip nutinka dėl daugelio priežasčių. Svarbiausia yra kuo greičiau pamatyti problemą ir imtis priemonių jos tvarkymo link. Tam puikiai padeda įvairūs žaisliukai. Juos galima pirkti internete, pavyzdžiui, https://glamonek.lt/128-analiniai-kaisciai

Kalbėjimasis

Lygiai taip pat reikia išmokti kalbėtis. Dažniausiai su metais mažėja ne tik intymumo kiekis, tačiau taip pat ir pokalbių. O jie yra labai svarbūs. Tai – ne smulkmena, tačiau dažnai santykių esmė. Ne kiekvienam moka kalbėtis, tad reikia rasti labiausiai Jūsų porai tinkamą komunikacijos įrankį.

Nauji potyriai

Dažniausiai santykiai blogėja dėl to, kad kasdienybėje atsiranda labai daug rtinos, kuri vargina. Dėl to siūlome išbandyti ją sumažinti. Nauji potyriai, nauji hobiai yra pagalba ne tik poroje, tačiau ir kiekvienam žmogui gyventi kur kas anksčiau. Poroje tai gali būti labai puikus laiko kartu praleidimo būdas. Reikia tik rasti veiklas, kurios tinka abiems.

Laikas sau ir kitam

Galiausiai, reikia skirti laiko ne tik buvimui su kitu žmogumi, tačiau taip pat ir sau. Juk ne veltui yra sakoma, kad pirmiausia turite palikti sau, kad būtų galima palikti ir kitam žmogui. Pamilkite save ir duokite erdvės žmogui, kuris visada bus greta Jūsų, jeigu meiulės bus didelė.

Meilė yra vienas gražiausių jausmų, kurį galime justi. Dėl to kasdien reikia bandyti gyventi taip, kad buvimas su antra puse – būtų kuo pozityvesnis. Juk tai yra žmogus, kurį mes pasirinkome. turime kasdien atsiminti – kodėl tai padarėme.