ASUS naujienos: „Zenbook 3“, „Transformer 3 Pro“ ir robotas „Zenbo“

Šiandien ASUS surengė bendrovės naujiems produktams skirtą pristatymą, pavadintą „Zenvolution“. Apie „Zenfone 3“ serijos išmaniuosius telefonus rašėme anksčiau, o dabar papasakosime apie kitus prietaisus. Pradėkime nuo tiesioginio „Apple MacBook“ konkurento. Tai yra nešiojamasis kompiuteris pavadintas „Zenbook 3“, kuris, pasak bendrovės atstovų yra ne tik galingesnis, bet taip pat lengvesnis ir plonesnis nei „Apple“ sukurtas konkurentas. Prietaiso storis yra vos 11,9 mm, o svoris – 910 gramų, t.y. beveik 1 mm ir 300 g mažiau nei ankstesnės kartos „Zenbook“.

Zenbook 3
Zenbook 3

Naujienos korpusas pagamintas iš aliuminio. Įrenginio specifikacijos ne mažiau įspūdingo nei fizinės savybės. Pažangiausia „ASUS Zenbook 3“ versija nudžiugins 12,5” ekranu, „Intel Core i7“ procesoriumi, 1 TB SSD kaupikliu, 16 GB LPDDR3 operatyviosios atminties ir 40 Wh baterija, kurios vieno įkrovimo užteks 9 valandoms. Greito įkrovimo technologijos leidžia susigrąžinti 60 proc. akumuliatoriaus talpos per 49 minutes, o neįtikėtinai plonas 3 mm ventiliatorius rūpinasi tuo, kad „Zenbook 3“ temperatūra išliktų priimtina. Ši kompiuterio modifikacija kainuos 2000 $. Pagrindinė versija su „Intel Core i5“, 4 GB RAM ir 256 GB SSD kainuos tūkstančiu dolerių pigiau. Taip pat yra variantas už 1500 $, kuris nuo maksimalaus modelio skiriasi 512 GB vidinės atminties vietoj 1 TB.

Transformer 3 Pro
Transformer 3 Pro

ASUS nepamiršo ir transformerių linijos. Trečiąją šių kompiuterių kartą atstovauja du prietaisai: „Transformer 3“ ir „Transformer 3 Pro“. Šie prietaisai gali būti naudojami kaip planšetiniai arba kaip nešiojamieji kompiuteriai. Charakteristikos ir dizainas leidžia daryti išvadą, kad „Surface 4 Pro“ įsigijo rimtų konkurentų. Kiekvienas iš prietaisų yra aprūpintas 12,6” ekranu su 2880 x 1920 pikselių rezoliucija. Naujienos taip pat gavo USB Type-C, USB 3.0, Thunderbolt 3, HDMI jungtis ir „Harmon Kardon“ garsiakalbius. „Transformer 3 Pro“ naudos „Intel Core i7“ procesorių, iki 1 TB SSD vidinės atminties, 16 GB RAM, bei 13 megapikselių priekinę ir pagrindinę kameras. „Transformer 3“ skiriasi šiek tiek kompaktiškesniais fiziniais parametrais, taip pat 512 GB vidinės ir 8 GB operatyviosios atminties. Pro versija kainuos 1000 JAV dolerių, o paprastesnis „Transformer 3“ bus pora šimtų dolerių pigesnis.

Transformer 3
Transformer 3

Šiandienos pristatymo staigmena tapo robotas „Zenbo“. 599 dolerių kainuojantis prietaisas buvo kuriamas namų pagalbininko vaidmeniui. Jis gali priminti apie artėjančius susitikimus ir renginius, valdyti namų elektroniką, šeimos narius informuoti apie netikėtus atsitikimus namuose, taip pat bendrauti su vartotoju, naudojant lietimui jautrų ekraną ir įmontuotą vaizdo kamerą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau