„Apple Vision Pro“ galima subraižyti nagais

„Apple Vision Pro“ šalmo nuotykiai smalsių tinklaraštininkų rankose tęsiasi. Šį kartą naujas produktas pateko ant garsiojo JerryRigEverything stalo, garsėjančio žiauriais preitaisų stiprumo bandymais. Pirmasis ir bene svarbiausias jo atradimas: išorinis lenktas Vision Pro stiklas yra visiškai neatsparus įbrėžimams ir gali būti pažeistas net nagu.

Svarbiausia tai, kad jis padengtas skaidraus plastiko sluoksniu, kurio amortizacinės savybės turėtų sumažinti šalmo lūžimo riziką nukritus ar atsitrenkus į daiktus – nors ir nulinio atsparumo trinčiai ir įbrėžimams kaina, kurie tikrai pasirodys po kelių dienų įprasto dėvėjimo. Tuo pačiu metu šios dekoratyvinės laminuoto stiklo plokštės pakeitimas kainuos laukinius 800 USD – tiek, kiek kainuoja bazinis „iPhone 15“ modelis.

Dar viena nemaloni staigmena blogerio laukė tikrinant vidinius lęšius, kurie taip pat pasirodė padengti plastiku, vadinasi, jie taip pat greitai pasidengs mikro įbrėžimais net ir nuvalius firmine servetėle. Po to sekė lenkimo testas ir grubus Vision Pro korpuso atidarymas, į kurį geriau pasižiūrėti savo akimis: