“Apple” pripažino klaidą su “arabiška” SMS ir rengia “iOS” atnaujinimą

Neseniai rašėme apie į mobilios operacinės sistemos „iOS“ klaidą, kuri leidžia vartotojams, nusiuntus standartinį SMS, nuotoliniu būdu perkrauti kitų abonentų išmanųjį telefoną „iPhone“.

Vakar „Apple“ oficialiai pripažino problemą, savo svetainėje paskelbdama kovos su klaida instrukcijas. Šiek tiek vėliau bendrovė ketina išleisti operacinės sistemos atnaujinimą, kuris pašalins šį trūkumą.

Atnaujintame pagalbos skyriuje gamintojas siūlo „iPhone“ vartotojams paprastą būdą, kaip išvengti telefono perkrovimo, gavus kenksmingą pranešimą. Gamintojas pataria neatidaryti žinutės rankiniu būdu, o jos perskaitymui panaudoti balso asistentą „Siri“. Po to paprašykite „Siri“ parašyti atsakymą į šį pranešimą. Galiausiai iš atitinkamo SMS meniu pasirinkite „Delete“ komandą arba perbraukimu į kairę pašalinkite žinutę.

instrukcija

„Apple“ praneša, kad jau vyksta galutiniai klaidos korekcijos darbai ir šis „iOS“ trūkumas bus pašalintas su naujausiu programinės įrangos atnaujinimu, tačiau tikslios datos nepranešė.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau