„Apple“ pardavinėja sulinkusius „iPad Pro“ ir tikina, kad tai yra normalu

 „Apple“ mano, kad 2018 metų leidimo „IPad Pro“ mažas korpuso išlenkimas yra normalu. Apie tai pranešė portalas „The Verge“, šaltiniu nurodydamas paties gamintojo pareiškimą.

Vartotojai gavę į savo rankas spalio pabaigoje anonsuotus „iPad Pro“ pastebėjo, kad kai kurie iš jų buvo šiek tiek išlinkę. Tokios būklės planšetiniai kompiuteriai buvo supakuoti dėžutėse.

Pasak „Apple“ atstovų, toks išlinkimas nėra brokas, o tik gamybos proceso šalutinis poveikis, kuris gali atsirasti, kai plastikiniai ir metaliniai komponentai yra aušinami. Gamintojas užtikrina, kad išlenkimas laikui bėgant netaps didesnis, nesumažins planšetinio kompiuterio našumo ir jo funkcionalumui nepakenks. Tai neskamba laibai įtikinamai, ypač pažiūrėjus atsparumo testo vaizdo įrašą:

Prisiminsime, kad spalio mėnesį pristatytas „iPad Pro“ pasižymi ne tik aukštu našumu, bet ir nauju dizainu. Prietaisas gavo ploną rėmelį, o jo korpuso storis yra vos 5,9 mm. Matyt, noras pasiekti rekordinį „lieknumą“ gamintojui iškrėtė piktą pokštą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau