„Apple MacBook Air“ (2022 ): naujas dizainas ir greitas įkrovimas

Iš karto po naujojo M2 procesoriaus pristatymo Apple parodė pirmuosius jį naudojančius preitaisus. Tai yra naujasis „MacBook Air“ su pertvarkytu dizainu ir visais atžvilgiais patobulintas, taip pat atnaujintas 13 colių „MacBook Pro“.

„Apple MacBook Air“ (2022 m.) pagamintas pagal tą patį dizainą kaip ir praėjusių metų „MacBook Pro“. Jis gavo visiškai naują korpuso formą, kurios storis yra vos11,3 mm, o svoris – 1,2 kilogramo. Dėl plonesnių rėmelių ekrano įstrižainė išaugo iki 13,6 colio. Dabar nešiojamasis kompiuteris naudoja Liquid Retina ekraną, galintį rodyti milijardą spalvų, su įpjova naujai priekinei kamerai. Pastaroji gali filmuoti 1080p raiška, o „Apple“ žada dvigubai geresnę vaizdo kokybę esant silpnam apšvietimui.

Kaip jau minėta, nešiojamasis kompiuteris yra paremtas naujuoju Apple M2 procesoriumi. Grafikos apdorojimo sparta išaugo 20 % lyginant su MacBook Air ir tapo 5 kartus greitesnė nei 8-osios kartos Core i5 modelio. Vaizdo įrašų montažo atveju naujiena yra 38% spartesnė už savo pirmtaką ir net 15 kartų pranašesnė už aštuntos kartos Core i5 modelį.

Tarp kitų „MacBook Air“ (2022 m.) gamintojas giriasi atnaujinta garso sistema su trimis mikrofonais ir keturiais garsiakalbiais, „Spatial Audio“ technologijos palaikymu, „Touch ID“ pirštų atspaudų skaitytuvu, įmontuotu maitinimo mygtuke, aušintuvo nebuvimu ir iki 18 valandų baterijos veikimo laiku vaizdo atkūrimo režime. Nešiojamasis kompiuteris turi MagSafe magnetinį įkrovimą, be to, yra du USB Type-C prievadai ir 3,5 mm garso lizdas. Deklaruojamas greito įkrovimo per 30 minučių iki 50% palaikymas.

Aplamai naujasis „MacBook Pro 13“ (2022 m.) didelių pakeitimų nesulaukė. Kompiuteris siūlo tą patį dizainą, tačiau „Apple M2“ dabar naudojamas kaip „širdis“ su visais su juo susijusiais patobulinimais. Galima įsigyti iki 24 GB RAM ir iki 2 TB SSD, o akumuliatoriaus veikimo laikas siekia 18 valandų.

„MacBook Air“ (2022 m.) kaina prasideda nuo 1199 USD.