Analoginis, išmanus ir pasirengęs nuotykiams – patvarusis Garmin Instinct Crossover

Garmin šiandien paskelbė apie Instinct® Crossover – naujausią ir unikaliausią ypatingų Instinct išmaniųjų laikrodžių šeimos narį. Instinct Crossover yra hibridinis GPS laikrodis, skirtas visiems, vertinantiems klasikinius analoginius laikrodžius, tačiau norintiems išmaniojo laikrodžio funkcionalumo ir patvarumo. Švytinčios Instinct Crossover laikrodžio rodyklės dinamiškai patobulina Garmin 24/7 sveikatos ir aktyvumo stebėjimo funkcijas lengvai skaitomame skaitmeniniame ekrane. Garmin saulės baterija užtikrina, kad Instinct Crossover akumuliatoriaus veikimo laiką būtų galima skaičiuoti mėnesiais, o ne dienomis.

Instinct Crossover sukūrėme aktyviai gyvenantiems žmonėms, kurie teikia pirmenybę tradicinei laikrodžio išvaizdai, tačiau nori naudotis moderniomis išmaniojo laikrodžio funkcijomis. Instinct Crossover panaikina kompromiso tarp tradicijų ir technologijų būtinybę ir naujai apibrėžia išmanųjį laikrodį šiuolaikiniams nuotykiams“, – sako Denas Bartelas, Garmin pasaulinių pardavimų viceprezidentas.

Instinct Crossover sujungia tvirtą konstrukciją ir intuityvią patirtį. Šis patvarus, tačiau subtilus laikrodis pasiruošęs bet kokiai savo šeimininko veiklai ir nuotykiams. Instinct Crossover savininkas tiesiai iš biuro gali leistis į bet kokius nuotykius gamtoje žinodamas, kad laikrodis jo nenuvils. Jis atsparus smūgiams, temperatūros pokyčiams, pagamintas pagal MIL-STD-810, o jo atsparumas vandeniui – 10 ATM. Naujoji Garmin RevoDrive technologija užtikrina, kad Instinct Crossover analoginis laiko skaičiavimas būtų tikslus net sudėtingiausiomis sąlygomis. Jei nuotykių metu laikrodis bus kaip nors paveiktas, RevoDrive automatiškai jį sukalibruos, kad laikrodžio savininkas visada žinotų tikslų laiką.

Žmonės, teikiantys pirmenybę nuolatiniam analoginių laikrodžių chronometražui, įvertins itin ilgą Instinct Crossover akumuliatoriaus veikimo laiką pasirinkus taupymo režimą su saulės įkrovimu, užtikrinantį tradicines analogines funkcijas, pavyzdžiui, laiką, datą ir chronometrą. Naudojant patobulintas funkcijas, Instinct Crossover Solar Edition išmaniojo laikrodžio baterija gali veikti net iki 70 dienų. Bazinio modelio Instinct Crossover akumuliatorius net ir be saulės energijos gali veikti iki mėnesio išmaniojo laikrodžio režimu ir daugiau kaip 110 valandų GPS režimu.

Instinct Crossover suteikia pageidaujamas funkcijas ir duomenis, padedančius pasiekti geros savijautos, sporto ir aktyvaus gyvenimo būdo tikslų. Laikrodis suteikia visą Garmin sveikatingumo funkcijų komplektą, įskaitant patobulintą miego stebėjimą bei sveikatos stebėjimą, suteikiantį galimybę vienu metu registruoti svarbiausius sveikatos rodiklius, pavyzdžiui, Body Battery™, streso lygį, širdies ritmą ir t. t.

Sporto entuziastai bus motyvuoti žinodami, kad jų krosoveryje yra VO2 Max, Pulse Ox2, Fitness Age, treniruotės statusas / apkrova / efektas, HRV būsena ir poilsio laikas. Šias sveikatos ir geros savijautos funkcijas užtikrina Instinct Crossover akumuliatoriaus veikimo laikas ir galimybė jį nešioti neįkrovus net keletą savaičių.

Instinct Crossover susijungia su išmaniųjų telefonų įrenginiais, kad klientai neatsiliktų nuo gyvenimo būdami kelyje ir galėtų gauti pranešimus ant riešo, naudoti Garmin Pay™ bekontakčius mokėjimus ir sinchronizuoti su programėlėmis Garmin Connect™ bei Connect IQ™.

Esant toliau nuo pramintų takų, Instinct Crossover suteikia GPS sekimo funkciją, Multi-GNSS palaikymą, ABC jutiklius ir TracBack® žvalgymą, padedantį tuo pačiu maršrutu grįžti į pradžios tašką. Instinct Crossover — Tactical Edition paremtas šiomis funkcijomis ir suteikia specialias taktines funkcijas, pavyzdžiui, naktinio matymo suderinamumą, slaptą režimą, dviejų formatų GPS, panaikinimo jungiklį ir kt.

Instinct Crossover dabar prieinamas už rekomenduojamą kainą nuo 549,99 eurų.