AMD pristatė naujus 12 ir 16 branduolių AMD Opteron 6300 serijos procesorius

AMD pristatė naujus 12 ir 16 branduolių AMD Opteron 6300 serijos procesorius kodiniu pavadinimu “Warsaw”. Sukurti verslo aplinkos uždavinių sprendimui AMD Opteron 6300 serijos procesoriai turi branduolį “Piledriver” ir yra pilnai suderinami su senesniais AMD Opteron 6300 Series modeliais pagal jungtį ir pagal programinę įrangą. Energetinis ir ekonominis naujų produktų efektyvumas daro juos idealiu sprendimu naudojimui Open Compute platformoje AMD Open 3.0 versijoje – pačioje efektyviausioje platformos versijoje.

Nauji procesoriai AMD Opteron 6338P (12 branduolių) ir 6370P (16 branduolių) buvo sukurti pagal užsakovų poreikius ir optimizuoti užduočių atlikimui debesų kompiuterijoje, įskaitant sudėtingą duomenų analizavimą, darbui su xSQL ir tradicinėmis duomenų bazėmis. Procesoriai AMD Opteron 6338P ir 6370P turi optimalų našumą ir naudingą našumo / energijos sąnaudų ir našumo / kainos santykį.

AMD Opteron 6338P
AMD Opteron 6338P

Perėjimo  į virtualią aplinką sąlygomis, kurių tikslas maksimaliai išnaudoti serverius, vis daugiau uždavinių susiduria su ribojimais, susijusiais su atminties galimybėmis ir įėjimo-išėjimo kanalais, – sako kompanijos AMD serverinių sprendimų padalinio viceprezidentas ir generalinis vadybininkas Suresh Gopalakrishnan. – Serverių procesoriai Opteron 6338P ir 6370P sukurti su tikslu klientams suteikti maksimaliai naudingą kainos ir našumo santykį ir puikiai tinka debesų kompiuterijai, žymiai sumažindami finansines išlaidas ir energijos suvartojimą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau