„AMD“ beria druską ant šviežių „NVIDIA“ žaizdų

Nedidelis, bet išradingas priešininkas nepraleido galimybės pasityčioti iš nemalonios informacijos iškraipymo apie realias „GeForce GTX 970“ charakteristikas situacijos. Žinoma, geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų perskaityti kritines nuomones.

„AMD“ beria druską ant šviežių „NVIDIA“ žaizdųŠios penkių minučių dramos siužetas paprastas. „AMD“ produktų mėgėjas bando pasidžiaugti pažadėtais vaizdo plokštės „Radeon R9 29x“ privalumais, bet žaidimo preliudijos etape jį pertraukia “blogas veikėjas” su juodu kostiumu ir žaliu kaklaraiščiu, kuris įsiveržė per sudaužytą langą ir įveikė pikto šuns pasipriešinimą. Po trumpo ginčo su reklaminiais šūkiais “Never Settle “, neigiamas personažas ištraukia iš sisteminio bloko „Radeon“ vaizdo plokštę ir nusineša ją į kiemą tam kad susidorotų su ja. Čia prie “aukos” prisijungia kitas juodai apsirengęs, bet teigiamas personažas – tai „Fixer“, sprendžiantis žaidėjų problemas „AMD“ produktų pagalba.

Jie arogantiškai stebi “žalio piktadario” nesėkmingus bandymus sunaikinti vaizdo plokštę. Žiūrovų pastabos apie „našumo problemas“ sukelia piktadario isteriją ir jis metęs pradėtą darbą grįžo į savo namus pastovėti po dušu ir pasinerti į gailestį sau. Susiruošęs miegoti po antklode pamato sudaužytą vaizdo plokštę, tuo metu jo auka „Radeon R9“ gulėjusi ant stalo, „prisikelia iš numirusių“.

Baigiamieji subtitrai leidžia suprasti, kad „Radeon R9 290X“ vaizdo plokštėse dirba visi keturi atminties gigabaitai.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau