„AMD“ atgaivins kompaktiško kompiuterio – „Project Quantum“ projektą

quantum

Pernai rugpjūtį „AMD“ buvo paskelbusi apie „Project Quantum“ kompiuterį, po demonstracijos kompiuteris rinkoje taip ir nepasirodė. „Project Quantum“ turėjo labai patrauklią koncepciją, kompiuteris būtų turėjęs dvi „Fiji“ serijos grafikos plokštes ir galingą procesorių, visą tai būtų sutalpinta į kompaktišką ir puikiai atrodantį korpusą. Tačiau, kad kompiuteris tenkintų visų lūkesčius jame turėjo būti montuojamas „Intel Core i7-4790K“ procesorius, kodiniu pavadinimu – „Devil‘s Canyon“, tai netenkino „AMD“ vizijos.
amd-project_quantum_07

Paskutinėje portalo „Diit.cz“ publikacijoje buvo pranešama, kad „Project Quantum“ projektas pristabdytas dėl dviejų priežasčių:

  • Pirma, kompanijos sprendimas pardavinėti „Radeon Duo Pro“, ne kaip žaidėjams, o labiau profesionalams skirtą produktą.
  • Antra, pakankamai galingų „AMD“ procesorių trūkumas.

amd

Manoma, kad atnaujintas „Project Quantum“ kompiuteris turės „AMD Zen“ procesorių ir naujos kartos „Vega“ vaizdo plokštę su HBM2 atmintimi. Naujasis „AMD“ kompiuteris galėtų būti puikiu pasirinkimu žaidėjams, kurie ieško kompaktiškos sistemos, pajėgiančios veikti 4K rezoliucija ir be vargo susitvarkytų su virtualios realybės užduotimis.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau