57 Ukrainos valdininkai deklaravo daugiau nei 21 tūkst. Bitcoinų

57 Ukrainos valdininkai savo pajamų deklaracijose už 2015-2017 metus kaip nematerialų turtą  nurodė kriptovaliutas – iš viso daugiau nei 21 tūkstantį bitcoinų. Tarp jų dauguma yra Odesos regioninės tarybos valstybės pareigūnų ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados deputatų.

Dažniausiai valstybės tarnautojai kaupia bitcoinus, tačiau vienoje deklaracijoje taip pat minimas ir “Bitcoin Cash”, o kitose dvejose deklaruojami “OneCoin” žetonai, kurie keliose šalyse laikomi finansine piramide.

Priminsime, kad Ukrainos bitcoino rinkos kapitalizacija siekia apie 2,5 mlrd. dolerių, nusileisdama tik Rusijai, Naujajai Zelandijai ir Nigerijai. Ir nors Ukrainos nacionalinis bankas svarsto, ar tikslinga išleisti savo kriptografinę valiutą, o valstybė negali ignoruoti kriptovaliutų rinkos, bitcoinas šalyje vis dar neturi teisinio statuso.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau