46% pasaulio gyventojų naudojasi socialinėmis platformomis

Šiuo metu pasaulyje yra apie 4,3 mlrd. interneto vartotojų, t.y. 100 mln. daugiau nei pernai. Iš jų 3,5 mlrd. reguliariai naudojasi socialinėmis platformomis ir šis skaičius kasmet didėja.

Rinkodaros agentūros „We are Social“ atlikto „Global Digital Statshot“ tyrimo rezultatai rodo, kad 46 proc. pasaulio gyventojų yra „užsikabinę“ ant socialinių tinklų. Per pastaruosius dvylika mėnesių socialinių tinklų vartotojų skaičius išaugo daugiau nei ketvirtadaliu milijardo.

Tuo pačiu metu 45 proc. pasaulio interneto vartotojų naudoja socialinių tinklų programėles:

Populiariausias socialinis tinklas pasauliniu mastu yra „Facebook“ su 2,4 mlrd. vartotojų. Antroje vietoje matome „YouTube“, galinčia pasigirti su 2 milijardais naudotojų. Trečias pagal populiarumą yra „Instagram“, turintis 1 milijardą vartotojų visame pasaulyje.

Tarp populiariausių taip pat rasime socialinius tinklus „Qzone“, „Reddit“, „Twitter“, „LinkedIn“ ir trumpų vaizdo įrašų bendrinimo paslaugą „TikTok“.

Populiariausios žinučių siuntimo programėlės pasaulyje titulo nusipelnė „WhatsApp“ – ją naudoja 1,6 mlrd. žmonių. Nemažai vartotojų turi QQ, „Viber“ ir „Discord“.

Šaltinis wearesocial.com