3D spausdinimo technologijos taps prieinamesnės ir Lietuvos vartotojams

Išskirtines teises platinti modernius 3D skenerius „Pixelio“ gavo „ABC Data“, IT bei plataus vartojimo elektronikos prekių platinimo lyderė Rytų ir Centrinėje Europoje, savo veiklą vykdanti ir Lietuvoje. Šis kontraktas turėtų sudaryti sąlygas dar didesnei 3D spausdinimo technologijų plėtrai regione bei patvirtinti pastarųjų metų tendenciją – pingančios 3D technologijos tampa vis prieinamesnės ir populiaresnės tiek tarp verslo, tiek ir tarp privačių vartotojų. 3D „Pixelio“ skenerių savybės – itin universalios. Jie gali pasitarnauti tiek fotografams, muziejininkams, archeologams, inžinieriams, grafikos dizaineriams, tinklaraštininkams ar elektroninės komercijos specialistams.

„Pixelio“ veikimas paremtas unikalia technologija, kuri geba kone kiekvieną išmanųjį telefoną paversti 3D skeneriu ar 360° vaizdo kamera. Prietaisas, sukurtas lenkų kompanijos „Smart3D“, praėjusiais metais sulaukė itin didelio dėmesio pasaulyje po to, kai buvo pristatytas vienoje iš didžiausių sutelktinio finansavimo platformų pasaulyje.

Pixelio

„ABC Data“ ir „Smart3D“ pasirašyto kontrakto dėka šis išskirtinis įrenginys turėtų dar iki metų pabaigos pasiekti aštuonių Rytų bei Centrinės Europos valstybių rinkas. Tarp jų – ir Lietuvos. Tikimasi, jog tai tik dar labiau paskatins pigesnių 3D spausdinimo technologijų plėtrą.

Esu tikras, kad „Pixelio“ bus įdomus itin plačiai vartotojų auditorijai, visų pirma, dėl savo paprastumo ir gana įvairių panaudojimo galimybių. Juo turėtų ypač susidomėti fotografai, 3D spausdinimo entuziastai, muziejininkai, archeologai, inžinieriai, grafikos dizaineriai, tinklaraštininkai ar žmonės, prekiaujantys internetu“, sako Tomas Janušauskas, „ABC Data Lietuva“ direktorius. „Sujungus išmanųjį telefoną su šiuo prietaisu – galima nesunkiai nuskaityti nedidelių objektų erdvinį vaizdą. Tačiau tai – dar ne viskas. „Pixelio“ leidžia daryti itin aukštos kokybės panoramines nuotraukas, ilgo išlaikymo ar 360° vaizdo klipus. Tuo šis prietaisas – išskirtinai universalus.

„Pixelio“ tik dar labiau išplės „ABC Data“ šiuo metu turimų 3D spausdinimo produktų bei jų priedų kategoriją. Šis modernus skeneris vartotojams suteikia milžinišką laisvę ir sudaro naujas galimybes kurti 3D objektus bei pritaikyti juos erdviniam spausdinimui. Tačiau nemažiau įdomios ir kitos šios technologijos panaudojimo galimybės. „Pixelio“ gali būti sėkmingai panaudojamas ir, pavyzdžiui, pateikiant erdvines produktų bei daiktų nuotraukas ar išskirtinės kokybės panoraminiams vaizdams išgauti.

Pranešimas žiniasklaidai