„YouTube“ vaizdo įrašų transliavimo kokybę sumažino iki 480p

Didžioji pasaulio dalis pastaruoju metu yra karantine dėl koronaviruso pandemijos. Tuo pačiu metu tinklo teikėjai fiksuoja ryškų interneto srauto padidėjimą, kuris paaiškinamas daugelio žmonių perkėlimu į nuotolinį darbo tipą ir išaugusiu namuose praleidžiamu laiku.

„YouTube“ taip pat patiria sunkumų, nes daugelis švietimo įstaigų ir kitų organizacijų pradėjo vykdyti pamokas ir renginių transliacijas internetu. Neseniai ES vidaus rinkos komisaras paragino transliuoti tokias paslaugas kaip „Netflix“ ir „YouTube“ sumažinus vaizdo srauto kokybę siekiant sumažinti tinklo infrastruktūros apkrovą.

„YouTube“ neignoravo šio raginimo ir vaizdo įrašų kokybę pagal nutylėjimą sumažino iki 480p. Vartotojai gali nustatyti didesnę skiriamąją gebą ir žiūrėti geresnės kokybės vaizdo įrašą. Norėdami tai padaryti, video nustatymuose turėsite spustelėti atitinkamą pasirinktį.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau