„YouTube“ sukūrė savo socialinį tinklą

„Google“ niekaip nepavyksta sukurti sėkmingo „Facebook“ konkurento, nors bandymų jau buvo ne vienas: jau uždaryti “Orkut”, “Buzz”, dar gyvuojantis “Google+” ir keletas mažiau žinomų projektų. Paieškos sistemos vadovai nusprendė bandyti dar kartą ir pasinaudoti neseniai įsigyto pirkinio populiarumu.

„YouTube“ atstovai pranešė, kad sukūrė savo socialinį tinklą. Didžiausios vaizdo įrašų talpinimo platformos naujas skirsnis pavadintas „bendruomenė“ ir yra skirtas skelbti tekstus, nuotraukas ir kitą medžiagą.

AsapSCIENCE
AsapSCIENCE

„YouTube bedruomenė“ šiuo metu yra bandomojoje stadijoje ir pritaikoma tinklaraštininkų poreikiams. Išbandyti naujieną kol kas gali tik svetainės ryškiausios žvaigždės: John & Hank Green, AsapSCIENCE, The Game Theorists, Karmin, The Key of Awesome ir kiti.

The Game Theorists
The Game Theorists

Eiliniai vartotojai gali peržiūrėti ir komentuoti laimingųjų įrašus – tekstinius pranešimus, nuotraukas, GIF vaizdus ir t.t. Kaip ir „YouTube“ kanalus, bendruomenės skyrių pranešimus galite užsiprenumeruoti.

Vėliau prieigą prie naujienos gaus daugiau paslaugos vartotojų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau