„Xiaomi“ pristatė „Mi Band 7“ – kūno rengybos apyrankę su didesniu ekranu

„Xiaomi“ šiandien pristatė „Mi Band 7“ – naujos kartos kūno rengybos apyrankę. Išoriškai naujovė mažai kuo skiriasi nuo savo pirmtako, o svarbiausias jos atnaujinimas – kiek didesnis ekranas. Baterijos talpa taip pat išaugo, tačiau tai nepadarė įtakos akumuliatoriaus veikimo laikui.

„Mi Band 7“ fitneso apyrankė gavo 1,62 colio AMOLED ekraną, tuo tarpu jos pirmtakė turėjo 1,56 colio įstrižainės matricą. Raiška yra 490 × 192 taškų, o maksimalus ryškumas siekia 500 cd/m2. Ekranas padengtas grūdintu stiklu suapvalintais kraštais.

Naujiena gavo 180 mAh talpos bateriją, kurios turėtų pakakti 14 dienų darbui „įprastu naudojimu“, taip pat 9 dienoms „intensyviai naudojant“ apyrankę. Bet kuriuo atveju taip teigia pati „Xiaomi“. Atkreipkite dėmesį, kad ankstesnės „Mi Band 6“ baterijos talpa siekė tik 125 mAh, tačiau buvo teigiama, kad baterijos veikimo laikas buvo panašus. Taip pat pažymima, kad „Mi Band 7“ įkrovimas užtruks apie 2 valandas.

Naujoji apyrankė gali matuoti širdies darbo ritmą ir deguonies kiekį kraujyje. Tuo pačiu metu, jei apyrankė pastebės, kad deguonies prisotinimo lygis kraujyje yra mažesnis nei 90%, apyrankė įspės naudotoją vibracija.

„Xiaomi“ taip pat patobulino „Mi Band 7“ fitneso komponentą. Jis sulaukė 120 treniruočių režimų palaikymo, tame tarpe keturių profesionalių, išmoko automatiškai atpažinti, kada vartotojas pradėjo treniruotis, taip pat pasiūlys galimybę pasivaržyti su draugais.

Šiuo metu „Xiaomi Mi Band 7“ debiutavo tik Kinijoje, kur jis bus parduodamas už 36 USD. Versija su NFC palaikymu ir mokėjimais per „AliPay“ kainuos 42 USD. Išankstiniai užsakymai prasidėjo šiandien.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau