„Xiaomi“ pristatė lauktąją „Xiaomi 13T“ seriją: „Leica“ kamera, įkraunamas vos per keliolika minučių

Šiandien elektronikos gamintojas „Xiaomi“ pristatė naujausią išmaniųjų telefonų seriją – „Xiaomi 13T“. Kadangi buvo sukurti bendradarbiaujant su aukščiausios klasės fotoaparatų ir objektyvų gamintoju „Leica“, naujieji išmanieji telefonai pasižymi puikia kamera bei itin greitu įkrovimu.

„Mes vertiname savo klientų lojalumą ir nuolatos jiems siūlome naujausias technologijas, pažangiausius produktus bei jų atnaujinimus. Mūsų logotipas MI (mission impossible) atspindi įmonės vertybes – aukščiausios kokybės technologijas, prieinamas kiekvienam“, – sako „Xiaomi“ mažmeninės prekybos Baltijos šalyse vadovas Tomas Valantinas. 

Užfiksuoja smulkiausius greitai judančius objektus

Atsižvelgdami į naujos kartos išmaniųjų telefonų naudotojų aistrą fotografavimui, tiek „Xiaomi 13T Pro“, tiek „Xiaomi 13T“ siūlo trigubą fotoaparato sąranką su „Summicron“ objektyvais, įskaitant 50 MP plačiakampį fotoaparatą su 24 mm lygiaverčiu židinio nuotoliu ir 7P asferinį objektyvą, skirtą užfiksuoti daugiau šviesos ir palaikyti didelio dinaminio diapazono fotografavimą, ir 50 MP teleobjektyvą su 50 mm ekvivalentiniu židinio nuotoliu.

Tai reiškia, kad itin plataus kampo kamera puikiai tinka fiksuoti panoraminiams kadrams ir kraštovaizdžiams. Abiejų telefonų fotoaparatai taip pat turi platesnį spalvų diapazoną, kuris padeda užfiksuoti kadrus klasikine „Leica“ kokybe.

Su „Xiaomi ProFocus“ technologija naujieji telefonai, aiškina T. Valantinas, leidžia fotografams užfiksuoti įvairiausius veiksmus su smulkiausiomis detalėmis – nuo greitai judančių objektų, tokių kaip šunys ar paukščiai, iki žmonių portretų ir įspūdingų kraštovaizdžių.

Be to, anot jo, „Xiaomi 13 Pro“ suteikia 8K vaizdo įrašymo galimybę, kurią galima lyginti su kino ekrano kokybe. „Xiaomi 13T“ galinės kameros palaiko 4K vaizdo įrašymą visais židinio nuotoliais, taip pat užtikrina greitą ir efektyvų redagavimą. 

O fotoaparatų gamintojo „Leica“ gerbėjus turėtų sudominti, kad „Xiaomi 13T“ serija siūlo du originalius „Leica“ fotografavimo stilius: „Leica Authentic Look“ ir „Leica Vibrant Look“.

„Jie pasižymi natūralių spalvų atkūrimu, stipriu kontrastu ir šešėlių raiška bei klasikine „Leica“ vaizdo estetika. Šeši „Leica“ filtrai atskleidžia legendinius „Leica“ estetinius vaizdus“, – atkreipia dėmesį T. Valantinas.

Įkraunamas vos per 19 minučių

Abu telefonai turi 6,67 colio „CrystalRes“ ekraną, kuris palaiko 1,5 K skiriamąją gebą. „Xiaomi 13T Highs20“ serijos ryškumo ekranas siekia iki 2600 nitų ir atkuria 68 milijardus spalvų. „Šios technologijos taip pat padidina tamsių ir šviesių vaizdo dalių kontrastą ir suteikia didesnį spalvų sodrumo balansą“, – aiškina T. Valantinas.

Taip pat jis žada, kad nauji „Xiaomi 13T“ serijos naudotojai turės teisę naudotis 100 GB „Google One“ saugykla debesyje 6 mėnesių bandomuoju laikotarpiu ir 3 mėnesius „YouTube Premium“ su prieiga prie „YouTube“ ir „YouTube Music“ programos be reklamų. 

O dažnai besinaudojantiems telefonu T. Valantinas turi gerų žinių. „Tiek „Xiaomi 13T Pro“, tiek „Xiaomi 13T“ pasižymi dideliu energijos vartojimo efektyvumo patobulinimu ir ilgu akumuliatoriaus veikimo laiku. „Xiaomi 13T Pro“ 100 proc. įsikrauna vos per 19 minučių.

Dar svarbu pažymėti, kad telefonuose yra palaikomas 5G ryšys. Taip pat „Xiaomi 13T Pro“ turi aštuonių branduolių procesorių, užtikrinantį iki 3,35 GHz greitį. Jame taip pat yra integruotas Arm Immortalis-G715 GPU, kuris pagerina vaizdo apdorojimą, todėl žaidimai veikia itin sklandžiai“, – tikina „Xiaomi“ mažmeninės prekybos Baltijos šalyse vadovas.

Naujosios serijos pristatymo proga elektronikos gamintojas perkantiems „Xiaomi 13T Pro“ dovanoja „Xiaomi Pad 6“, o įsigyjantiems „Xiaomi 13T“ – „Redmi Pad SE“. Pasiūlymas galioja įsigyjant telefonus autorizuotose „Xiaomi“ parduotuvėse.