Xiaomi prisipažino! Prekės ženklo išmanieji telefonai sumažina našumą žaidimuose

Praėjusią savaitę tapo žinoma, kad „Xiaomi“ sumažina savo išmaniųjų telefonų našumą taip pat, kaip „Samsung“ su liūdnai pagarsėjusiomis žaidimų paslaugomis (GOS). Tai pranešė entuziastai, kurie eksperimentiškai patvirtino, kad vieno branduolio testų rezultatai sumažėjo 30%, o kelių branduolių – 15%. Po savaitės bendrovė nusprendė paskelbti oficialų komentarą, kuriame pripažino „temperatūros valdymo strategijų taikymą“. Jos sukurtos taip, kad būtų galima optimaliai naudotis prietaisu, ypač naudojant „sunkiasvores“ programėles.

Tuo pačiu metu bendrovė nenurodė, ar tai taikoma visiems jos išmaniesiems telefonams, ar apribojimas nustatytas tik aukščiausios kokybės modeliams su galinga ir „karšta“ aparatūra. Taip pat nežinoma, ar „Xiaomi“ planuoja įgyvendinti galimybę išjungti šias „strategijas“ taip, kaip „Samsung“ padarė „One UI 4.1“. Visas Xiaomi pareiškimo tekstas yra žemiau:

„Xiaomi taiko temperatūros valdymo strategijas, kad užtikrintų optimalią gaminio patirtį, ypač naudojant daug išteklių reikalaujančias programas, kurios dažnai naudojamos ilgą laiką. Daugelyje įrenginių siūlome tris veikimo režimus, leidžiančius vartotojams tiksliai suderinti našumo ir energijos vartojimo efektyvumo pusiausvyrą. Sistemos lygmeniu, optimizuojant programos veikimą, atsižvelgiama į daugelį svarbių veiksnių, tokių kaip energijos suvartojimas, našumas ir šiluminis poveikis.