„Xiaomi“ pateko į Gineso rekordų knygą

Kinijos gamintojas „Xiaomi“ yra viena iš sparčiausiai augančių technologijų bendrovių pasaulyje ir viena iš brangiausių privačių IT kompanijų. Bendrovė per labai trumpą laiką tapo Kinijos išmaniųjų telefonų rinkos lydere – jai ką tik sukako penkeri metai. Dabar sėkmingas projektas pasiekė naują rekordą ir tuo pačiu gavo Gineso rekordų sertifikatą: įmonė gali didžiuotis neįtikėtinais pardavimais.

„Xiaomi“ pateko į Gineso rekordų knygą

Kinijos bendrovė per savo penkerių metų šventę per 12 valandų pardavė 2,04 mln išmaniųjų telefonų, 720 tūkstančių išmaniųjų prietaisų, iš kurių 200 tūkst. vienetų pigių „Mi Band“ išmaniųjų apyrankių, taip pat 39 tūkst. televizorių. Iš viso per 12 valandų buvo gauta maždaug 335 mln JAV dolerių pajamų.

Oficialus bendrovės „Twitter“ profilis paskelbė apie naują Gineso knygos pasaulio rekordą pagal per parą parduotų išmaniųjų telefonų skaičių – 2,12 mln įrenginių už bendrą 432 mln JAV dolerių sumą.

rekordas

Palyginimui, per visus 2014 m „Xiaomi“ pardavė šiek tiek daugiau nei 61 milijoną išmaniųjų telefonų, o pardavimų pirmosiomis dienomis rinkos lyderė „Apple“ pardavė 10 milijonų „iPhone 6“ ir „6 Plus“ per tris dienas. Be to „Xiaomi“ aktyviai dirba tik Kinijoje ir tarp gimtadienio proga pristatytų išmaniųjų telefonų tik „Redmi 2A“ yra iš tiesų naujas, bet ir jis yra tik senesnio modelio modifikacija. Kitas Kinijos gamintojas „Meizu“ pat įveikė 2 mln ribą, tačiau tam jam prireikė viso kovo mėnesio.

Tačiau nereikia tikėtis, kad dabar kas 12 valandų „Xiaomi“ parduos tiek daug prietaisų – rekordą lėmė ištikimi „MI“ gerbėjai, kurie mėgstamo prekės ženklo gimtadienio proga nusprendė sau pasidovanoti naują išmanųjį prietaisą.