„Xiaomi Mi Bunny”: laikrodis su GPS vaiko stebėjimui

„Xiaomi“ įmonės vadovybė oficialiai patvirtino ketinimą produkcijos asortimentą papildyti pilnaverčiu išmaniuoju laikrodžiu. Nors naujienos anonsas planuojamas antrajame 2016 pusmetyje, gamintojas iš Kinijos neseniai pristatė savo Mi laikrodį, tačiau jis skirtas tik jauniausiems vartotojams. Prietaisas ras savo klientams tarp rūpestingų tėvų, kurie nori stebėti savo vaiko judėjimą, nesvarbu kur jis bebūtų.

Xiaomi Mi Bunny

„Xiaomi Mi Bunny“ yra ant riešo nešiojamas GPS imtuvas, kuris paslėptas vaikiško laikrodžio korpuse. Savo funkcionalumu prietaisas primena „hereO“ ir „Dokiwatch“ modelius, tačiau „Xiaomi“ produktas traukia dėmesį labiausiai prieinama kaina už reikalingiausių funkcijų rinkinį.

„Mi Bunny“ specifikacija skelbia, kad prietaisas palaiko GPS ir GLONASS sistemas, sąveiką su mobiliais ir kitais įrenginiais per Bluetooth arba Wi-Fi, turi skubios pagalbos SOS mygtuką, kuris gali nusiųsti dabartinės buvimo vietos koordinates kartu su septynių sekundžių trukmės garso įrašu. Tėvams siūloma elektroniką sukonfigūruoti taip, kad vaikui išėjus iš nustatytos saugios zonos, į išmanųjį telefoną iš karto būtų išsiųstas atitinkamas pranešimas.

Xiaomi Mi Bunny

Prietaiso korpusas pagamintas iš plastiko, todėl jo svoris yra vos 37 g., Priekinėje „Xiaomi Mi Bunny“ dalyje įsikūrė keliasdešimt šviesos diodų, rodančių esamą laiką, emotikonus arba vieną iš šešių, iš anksto nustatomų, adresatų telefono skambučiams. Taip, „Mi Bunny“ yra lizdas SIM kortelei ir jie gali siųsti balso pranešimus.

Už „Xiaomi Mi Bunny“ autonomiją atsakingas 300 mAh akumuliatorius, kurio vieno įkrovimo, naudojant saikingai, pakanka šešioms dienoms. GPS laikrodis tarptautinėje rinkoje kainuos 59 $.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau