Vyrai – didesni asmenukių mėgėjai nei moterys

Esame pratę manyti, jog asmenukės – tai moteriškos lyties atstovių pamėgta saviraiškos priemonė. Tačiau „Huawei“ vasaros barometras parodė kiek kitokias tendencijas – net 77 proc. vyrų mėgsta daryti asmenukes, tuo tarpu save fotografuoti mėgsta 69 proc. moterų.

Polinkis į technologijas

Įprasta, kad vyrai labiau linkę domėtis technologijų pasaulyje vykstančiomis naujovėmis bei sekti rinkos pokyčius. Tačiau Vidurio ir Rytų Europos bei Šiaurės šalių gyventojų apklausa parodė, jog vyrai taip pat labiau linkę ir fotografuoti save. Apibendrinant „Huawei“ užsakymu „Ipsos“ atlikto tyrimo duomenis galima teigti, jog domėjimasis naujausiais įrenginiais galėjo lemti ir dažnesnį telefono bei jo kameros naudojimą.

„Viena iš pagrindinių telefono funkcijų yra fotografavimas, tačiau tendencija, jog vyrai priekinę kamerą dažniau naudoja asmenukių darymui negu moterys – tikrai netikėti. Ir nors dažniausiai fotografavimui naudojame galinę kamerą, vis daugiau svarbių funkcijų atlieka ir priekinė – ją naudojame ne tik asmenukėms, bet ir vaizdo skambučiams bei akimirkų fiksavimui. Tai patvirtina ir pardavimo duomenys – naudotojams tapo labai svarbu, jog priekinė telefono kamera būtų itin kokybiška“, – Yan Fei, „Huawei“ Vartotojų verslo grupės vadovas.

Kuo toliau į pietus – tuo daugiau asmenukių

„Huawei“ vasaros barometras atskleidė, kad telefono naudotojų amžius taip pat turi įtakos asmenukių darymui – jaunesni išmaniųjų naudotojai labiau mėgsta įamžinti save. Tiesa, ne visi vartotojai yra vienodi. Labiausiai asmenukes mėgsta darytis pietiečiai – 84 proc. bulgarų, 83 proc. rumunų, 82 proc. serbų ir 78 proc. graikų mėgsta fotografuoti save. Kuo toliau į šiaurę, tuo skaičiai mažesni – 62 proc. Švedijos ir Suomijos gyventojų darosi asmenukes, o Danijoje asmenukių mėgėjų dar mažiau – vos 59 proc.

Pasak Yan Fei, asmenukių populiarumas taip pat parodė, jog išmaniojo telefono aksesuarai yra ne mažiau svarbūs nei pats telefonas, ypač atostogų metu. Atsižvelgdama į tai, „Huawei“ nusprendė įsigyjantiems telefonus pridėti ir vieną iš priedų – išorinę bateriją, asmenukių lazdą, kuri gali transformuotis į nedidelį trikojį ar automobilinį įkroviklį.

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau