Vaizdo plokštės „NVIDIA TITAN Xp“ testų rezultatai

NVIDIA, netikėtai net savo gerbėjams, pristatė naują savo grafikos plokščių flagmaną – TITAN XP, kuris gavo pilnavertį lustą „Pascal GP102-450“ su 3840 stream procesorių, taip pat kaip profesionalus akceleratorius „Quadro P6000“. „Reddit“ bendruomenės nariui slapyvardžiu XRamzal pavyko gauti TITAN XP egzempliorių, užfiksuoti jį nuotraukoje ir ją paviešinti, kad kiekvienas galėtų pamatyti naujieną.

TITAN XP

Tikriausiai daugeliui vartotojų pasirodė keista, kad „Titan XP“ pavadinta plokštė rinkodaros eskizuose buvo pažymėta kaip TITAN X. „Reddit“ vartotojo nuotraukų dėka paaiškėjo, kad tai nėra naujienų tarnyba klaida, o tikras įrenginio atvaizdas. Nepaisant to, sunku suprasti, kokiu tikslu „Titan XP“ buvo suteiktas vardas modelio, kuris turi tik 3584 stream procesorius ir žemesnius dažnius.

Akceleratorius TITAN XP neturi jungties Dual-Link DVI-D, o papildomas maitinimas tiekiamas per 6 ir 8 kontaktų PCI-E Power jungtis.

Tuo tarpu internetinė svetainė VideoCardz jau paskelbė naujosios vaizdo plokštės testavimo rezultatus programoje „3DMark Fire Strike“ ir palygino juos su kitų sprendimų pasiekimais. Naujiena pasirodė pranašesnė ir už savo „brolius“, ir už „AMD Radeon“ stovyklos atstovus. Atkreipkite dėmesį į tai, kad TITAN XP branduolio ir atminties dažnis buvo, atitinkamai, 1974/1425 (11 400) MHz, o naujoko konkurentas „MSI GeForce GTX 1080 Ti Gaming X“ veikė 2050/1514 (12110) MHz režimu.

Nepaisant to, TITAN XP grafikos plokštė pranoko „GeForce GTX 1080 Ti“ beveik tūkstančiu Graphics taškų arba 3,1%, skaičiuojant procentais. Tačiau rekomenduojama flagmano kaina aukštesnė daugiau nei 70% ir JAV rinkoje sieks $ 1200.