Vaizdo plokštė „Asus GeForce GTX 950“ (GTX950-2G) nereikalauja papildomo maitinimo

Asus savo vaizdo plokščių asortimentą asortimentas papildė „GeForce GTX 950“ su katalogo numeriu GTX950-2G. Išoriškai modelis išsiskiria baltu aušintuvu, bet ne tuo jis ypatingas.

Šis modelis neturi papildomo maitinimo jungties, nepaisant to, kad Nvidia svetainėje galite pamatyti, jog „GTX 950“ TDP yra 90W, o tokie grafikos akseleratoriai reikalauja papildomo maitinimo, nes PCIe lizdas gali užtikrinti tik 75 vatų galią.

Asus GeForce GTX 950“ (GTX950-2G)
Asus GeForce GTX 950“ (GTX950-2G)

Be to, dauguma rinkoje esančių „GeForce GTX 950“ modelių gali pasigirti padoriu gamykliniu užturbinimu, kuris taip pat padidina energijos suvartojimą. Asus inžinieriai sugebėjo ne tik sukurti plokštę, kuriai nereikia papildomo maitinimo, bet ir privertė ją dirbti didesniais už standartinius dažniais. GPU įprastu režimu veikia 1026/1190 MHz dažniu, o „OC Mode“ – 1051/1228 MHz. Žinoma, spartinimo rezervo tikėtis nereikėtų.

Už aušinimą atsakingas pakankamai galingas aušintuvas su ne itin dideliu radiatoriumi, matyt, be šilumos vamzdelių ir su pora ventiliatorių. Galinis skydelis turi DVI, HDMI ir DisplayPort jungtis.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau